Zdraví

Hledáte dobrého zubaře? Získejte vstupní vyšetření zdarma!

Pokud potřebujete stomatologa nebo nejste spokojeni s tím co zrovna máte, nepřehlédněte náš tip! Zubní klinika, stomatologická ordinace Praha  Erpet Medical Centrum. Při příležitosti 4. narozenin ERPET MEDICAL CENTRA rozdává tato klinika dárky!

erpet

„VSTUPNÍ STOMATOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ V HODNOTĚ 1000 Kč ZDARMA“.  

Napište si o poukázku a termín Vašeho vyšetření již dnes! (Bez poukázky nelze čerpat vyšetření zdarma a není možné být zařazen do slosování)   

1. března 2010, bude ze všech objednaných klientů na toto vyšetření vylosován jeden výherce, který získá  balíček v celkové hodnotě 5000 Kč (služby či zboží dle vlastního výběru).  

E-mail: marketing@medical.erpet.cz

Erpet Medical Centrum je soukromá zubní klinika, zrekonstruovaná v roce 2006, nacházející se přímo v centru Prahy. V šestipodlažní budově vybavené kvalitní vzduchotechnikou, klimatizací, hydraulickým výtahem a výpočetní technikou na nejmodernější úrovni, najde náš klient široký rozsah služeb v celé oblasti ambulantní stomatologie a dále fyzioterapii.

Nedílnou součástí objektu v Praze 1 je 19 kompletně nových stomatologických ordinací, 2 chirurgické sály, 2 ordinace dentální hygieny, zcela digitální RTG služby, zubní laboratoře se širokou nabídkou protetických prací, centrální sterilizace a vysoce kvalitní vybavení jednotlivých zubních ordinací i ostatních pracovišť tou nejmodernější zdravotnickou technikou.

Veškerá odborná pracoviště plně odpovídají i těm nejpřísnějším hygienickým požadavkům. Moderní a příjemný interiér kliniky i zubních a ostatních ordinací působí na psychiku klienta uklidňujícím dojmem. Náš personál je dostatečně jazykově vybaven, takže jsme připraveni poskytovat svoje služby i zahraničním klientům, přičemž většina cen za prováděné úkony je několikanásobně nižší než v jiných zemích EU.

erpetV našich stomatologických ordinacích poskytujeme komplexní odbornou péči o Váš chrup a samozřejmostí je profesionální a vstřícný přístup našeho personálu. Naší prioritou při ošetření je pohodlí klienta a bezbolestnost zákroku.

Více na http://www.erpetmedical.cz/

   
18.02.2010 - Zuby - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] kávěnka [*]

  Není možno se přihlásit do vaší soutěže

  superkarma: 0 18.02.2010, 14:16:22
 2. avatar
  [2] pajda [*]

  Náš stát se skládá z mnohem víc celků, než je jenom Praha. Je jako reklama aspoň dobře zaplacené?

  superkarma: 0 18.02.2010, 12:43:54
 3. [1] macamala [*]

  Zase reklama. Sml15 Zubařku mám, chodím k ní ráda. Pečuju o zoubky, takže je to v pohodě. Ale jinak je dobré si občas přečíst názory pacientů na znamylekar. U některých doktorů to sedí.

  superkarma: 0 18.02.2010, 08:28:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme