Zdraví

Hledáme tři čtenářky, které s námi budou hubnout! Přihlaste se, těšíme se na vás!

Chcete zhubnout a potřebujete motivaci? Zapojte se s námi do připravené akce spojené s hubnutím. Protože víme, že je lepší shazovat kila s parťáky, hledáme tři čtenářky, které budou hubnout tři měsíce s našimi stránkami.

hubnutíJak to bude probíhat? Najdeme a vybereme tři z vás, které se do této hezké akce zapojí. V rámci rubriky Zdraví připravíme speciální podrubriku, kde budete pravidelně číst, jak se vybrané čtenářky mají, jaké mají cíle, co všechno prožívají a jaké úspěchy nebo neúspěchy aktuálně řeší. Budeme rádi, když těmto třem ženám pomůžeme k tomu, aby shodily svá nechtěná kila, měly ze sebe radost a získaly hned z kraje roku a z jara nový impuls pro svůj život.

Do této krásné akce, na kterou se všichni v redakci moc těšíme, jdeme s partnery, kteří pro naše tři vybrané čtenářky připravili produkty, které jim s hubnutím přímo pomohou a dárky, ze kterých budou mít určitě radost.

Hlavním partnerem je výrobce produktů spojených s hubnutím – značka Ketodiet www.ketodiet.cz. Ketodiet je ryze česká a velmi populární proteinová dieta, která vám umožní zcela přirozeně, rychle a bez chemie shodit nadbytečné tuky a cítit se opět dobře!

Vybrané čtenářky získají odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Další dárky, které vybrané čtenářky získají:

 • Osobní váhu Moulinex
 • Dárkové balení Philips HP8299 je vysoušeč vlasů Philips Salon Dry Active ION a žehlička na vlasy SalonStraight Active ION XL od Philips
 • Balíček s kosmetikou Rexona
 • Balíček dekorativní kosmetiky AVON v hodnotě 500,- Kč
 • Balíček s vůní DNKY v hodnotě 1500,-

Nechcete svá kila, která se vám nelíbí, chcete být krásnější? Přihlaste se do naší akce!

Chcete se s námi do této akce zapojit a opravdu zhubnout? Dovedete si představit, že byste měla například o 10 kg méně za tyto tři měsíce? Že byste vyměnila šatník a měla o dvě až tři čísla menší velikost? Pokud ano, přihlaste se! S námi to zvládnete, ostatní čtenářky vám budou držet palce a budou obdivovat vaše úspěchy.

Jak se do této akce zapojit, abychom vás vybrali?

1)      Musí vám být více jak 18 let a být z ČR

2)      Musíte být na stránkách www.zena-in.cz zaregistrovaná

3)      Pod svým přihlášením nám do tohoto odpovědního boxu napište (klikněte ZDE), proč bychom měli vybrat zrovna vás – krátký stručný příběh, kolik je vám let, kolik měříte, kolik vážíte, zda jste již nějakou dietu držela a kolik chcete zhubnout

4)      Všechny vaše příspěvky si pročteme a do 10. 2. vybereme tři z vás, které budou s naší redakcí tři měsíce hubnout.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

Pokud se chcete přihlásit do této akce, napište do tohoto textového okénka svůj příběh (klikněte ZDE)...

   
28.01.2014 - Hubněte - autor: Klára Křížová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [95] Božena pouta [*]

  Dobrý den,                   

  proč vybrat právě mě? Protože jste poslední šance.

  Nadváhou trpím od svých 5 let, do 1. třídy jsem šla s 50 kg a v 5. tř jsem měla již 80 kg. V léčebné ozdravovně jsem za 2 měs. shodila 20 kg a pak už celý můj život byl jak na houpačce - kila nahoru a dolů. Největší můj úspěch bylo shození 40 kg za půl roku, jedla jsem 3 DIA jogurty a balíček celozrn. peč. denně - nic jiného (ze 130 kg na 90 kg). V té době jsem již byla diabetik 2. typu a brala jsem léky na cukrovku. Přecenila jsem své síly a skončila v nemocnici s velmi nízkou hladinou cukru v krvi. Byly zjištěny další moje choroby - poškození srdce díky neustálým (špatným) dietám, artrozy 3. stupně skoro ve všech kloubech, vysoký krevní tlak, poškození páteře a následná operace, operace žlučníku a poškození cév na nohou a nemoc ,,líných střev,,-špatná životospráva. Letos mi bude 55 let a při výšce 165 cm vážím 112 kg. O ketodiet jsem se zajímala již dříve, ale je pro mne velmi finančně náročná. Prosím pomozte-moje poslední šance. Budu vaše chodící reklama, potřebuju vedení (kdy, kolik a co jíst) a zavazuji se, že shodím nejvíc kil ze všech vybraných - 3 měs.= 30 kg (můj závazek). Pomůžete mi prosím poznat alespoň jednou v životě jaké to je nemít na ramenou ,,pytel cementu,,??? 

  Na shledanou se těší Božena pouta-(která svazují a tíží)

  superkarma: 0 12.02.2014, 15:39:21
 2. [94] lenulin-ka [*]

  Dobrý večer,

  ještě před 6ti lety mi všichni říkali reklama na hlad, vážila jsem 45 kg i s postelí, lidé si na mě ukazovali že jsem anorektička, přitom jsem mohla kdykoli a cokoli sníst a ručička se z váhy nehnula nahoru, tehdy jsem chtěla přibrat, nyní je to naopak, všichni v rodině jsou trochu při těle, teta váží přes 100 kg, což se bojím, abych nezkončila jako ona, z mých 45 kg s postelí, mám 70 bez postele, nejhorší je, že vše mi jde do břicha, ač cvičím a snažím se dělat cviky především na břicho, je mi to k ničemu. Je to poměrně nepříjemné, když ještě děti nemám, v mhd mě každý pouští sedat, protože vypadám jako těhotná, stahovací prádlo nepomáhá, naopak hezky břicho vytvaruje, že opravdu vypadám jako těhotná. Na gynekologii si mě dr. spletla, chtěla mě poslat na ultrazvu, šla jsem darovat krev, sestřička na mě ječela přes celou čekárnu, že těhotné datovat nesmějí, zda mám rozum, nikdo Vám v tu chvíli nevěří, že těhotná nejste.

  U moře, mě měli účastníci zájezdu za nezodpovědnou matku, která je pořád na slunci a pije alkohol. Mohu Vám říci, že to opravdu není příjemné, důchodci mě nutí abych se v mhd posadila, já jim vymlouvám, aby seděli oni, je to šílený. Volné oblečení nepomáhá.

  Pokud byste si mě vybrali, byla bych moc ráda, mé břicho mi tropí hodně stresových situací v životě.

  Hezký den

  Lenka

  superkarma: 0 10.02.2014, 20:01:58
 3. [93] lenulin-ka [*]

  já bych se chtěla přihlásit,ale jaksi mi to nejde

  superkarma: 0 10.02.2014, 19:54:01
 4. [92] distrak [*]

  Dobrý večer, právě jsem, jako už tolikrát, koukala na stránky KetoDiet. Doporučuje mi ji kamarádka, která je s ní obrovsky spokojená, ale pro mě je tato dieta finančně nedosažitelná. Velmi mě tedy zaujala probíhající soutěž.

  Jsem maminka 4 dětí, je mi 37 let, měřím 169cm a vážím 93kg :(

  Jsem ze sebe nešťastná a odráží se to i na vztahu s mým partnerem. 

  Když jsme spolu začínali, měla jsem již dvě děti a jemu (i sobě) jsem vztah rozmlouvala, jsem totiž o 9 let starší. On si nedal říct a nakonec mě přesvědčil...zamilovala jsem se. Neřešil vůbec můj věk a myslím, že si mě i rád "ukazoval" kamarádům, protože byl na mě pyšný. Po letech vztahu se nám narodily postupně další 2 děti a ze mě se stala koule. I když se snažím s kily bojovat, vyhrávají na plné čáře.

  Nosím nemožné nemoderní věci, jsem pořád unavená a nespokojená.

  Toužím po změně.

  S nadějí se tedy hlásím do Vaší soutěže.

  S pozdravem Diana

  superkarma: 0 10.02.2014, 19:24:53
 5. [91] jirakova [*]

  Dobrý den,

  Jmenuji se Šárka a ráda bych se účastnila hubnoucí kůry. Před několika lety jsem vážila 62kg  ale po dvou těhotenstvých se má váha dostala až na 88kg. Stále se velice snažím nějak svou váhu redukovat, ale mé snahy jsou marné.Jsem na sebe naštvaná, protože veškeré oblečení je mi malé. Ale stále skovávám vsé oblíbené kousky oblečení s nadějí, že se do nich někdy snad zhubnu.

  Moc děkuji a přeji krásný den

  Šárka

  superkarma: 0 10.02.2014, 12:26:08

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [90] Věra P [*]

  Dobrý

  den, s velkým nadšením jsem si přečetla o možnosti zúčastnit se Vaší

  soutěže.Velmi ráda se zapojím, mimo jiné také proto,že nyní se mi již

  nedaří se nadbytečných kilogramů vůbec zbavit, spíše mi váha leze

  plíživě stále nahoru.NECHCI dopadnout jako moje matka, která měla

  135kg!!!

  Je mi 61 let,167cm, cca 98kg. Po každém dítěti(mám tři),jsem vždy

  nabrala 25-30kg, z výchozí váhy 67kg.Po každém dítěti po zhubnutí mi

  zbyly navíc cca 2kg která jsem již nesundala. Čili po dětech jsem měla

  váhu kolem 72kg.Ty 30kilová břemena po dětech jsem vždy sundavala

  různými dietami, sport mi nepomohl, to jsem měla hrozný hlad. Diety jsem

  měla odstupňované, když mi nějaká přestala fungovat, přešla jsem na

  jinou, víc drastičtější.Tj.dětma jsem musela sundat celkem cca 80kg!

  Během dalších let, šla váha pozvolna nahoru. Po překročení 90kg jsem se

  zúčastnila hubnoucího kursu DIANA s paní Sládečkovou, to jsem se dostala

  na krásných 78kg.To byla nádhera,jak jsem se vešla do menších

  velikostí, obměnila jsem šatník, cítila jsem se SKVĚLE!!!

  Zase ale váha pomaličku plíživě rostla.Nyní po 60tce, to je ale problém,

  kila se mě drží jako klíště.A i když se snažím leccos omezovat, je to

  bez efektu. Např.začla jsem cca 1.2.2014,to jsem měla už 100, ale

  objevil se sníh, tak jsem začala od 3.2. jezdit na běžkách, to mne dost

  baví a váha se mi hned zastavila na 98.Nehne se! Potvrzuje se mi opět,

  že já sportem NEZHUBNU! Objevila jsem Vaši KETODIETU, dost mne to

  oslovilo, je to podobné jedné z diet, které mi v mládí zabraly.Velmi

  ráda se zúčastním Vaší hubnoucí akce, už totiž nevím co dělat.Za každé

  kilko budu vděčná, k mému ideálu 78 kg se asi těžko někdy dostanu.

  Moc Vám děkuji Věra P

  superkarma: 0 10.02.2014, 06:46:24
 2. [89] Zuzana Durčosová [*]

  Dobrý den,ženo-in:-)

  jmenuji se Zuzana  je mi čerstvých 38 let,pracuji jako sestra na Jip,kam jsem nastoupila po 2,5 leté mateřské s dcerou Alžbětou.Mám ještě jednu dceru Terezku,které bude zanedlouho 18let.Celý život se potýkám s nadváhou a žádné zaručené rady mi nikdy nepomohly,i když jím,dá se říct,vyloženě lehkou stravu.Velmi bych uvítala vaši pomoc,jelikož na konci června je naplánována moje druhá svatba a nechci být středem posměchu,že vypadám jako obrovský bílý puding na červeném koberci:-)

  Výzvu beru velmi vážně a můžete se spolehnout,že zásady bych dodržovala,jelikož motivace je u mne veliká:-)

  váha 72kg

  výška 161cm

  Moc Děkuji a s pozdravem Zuzka

  superkarma: 0 09.02.2014, 21:04:15
 3. [88] Pavlína Tomanová [*]

  Je mi 25 let,merim 168cm,vazim 74kg.Diety jsem nejake drzela,ale same JOJO efekty :-( Rada bych zhubla cca 8 kg,pokud by bylo vice byla bych jen rada. Muj pribeh zacal pred 8 lety,kdy jsem se seznamila s mym nynejsim manzelem,tehdy jsem vazila 63kg. Jak cas plynul tak i kila sla nahoru,hlavne po porodu.Mam 2 a pul letou dceru a 7 mesicniho syna. Rada bych tak zhubla,abych se znovu libila svemu muzi a ja se citila lepe a mela vetsi sebevedomi.[/b]

  superkarma: 0 09.02.2014, 20:34:11
 4. [87] Dagma3 [*]

  A proč nevybrat zrovna mě!Můj stručný příběh.Je mi 51 let a celý život bojuji s nadváhou.Ráda bych s vaší pomocí v tomto boji konečně zvítězila.Měřím 167 cm,vážím asi moc(radši na váhu nelezu!)Ráda bych zhubla určitě tak 30 kilo.Tak honem vybírejte!(mě)Díky

  superkarma: 0 09.02.2014, 20:09:13
 5. [86] Lucik87 [*]

  Milá redakce, když jsem si před chvílí přečetla vaši výzvu na internetu, tak jsem neváhala ani minutu, hned se zaregistovala a doufám, že se stihnu ještě přihlásit a vy si přečtete můj příběh.

  Problémy s nadváhou u mě začaly už dávno v dětství, nikdy jsem nebyla štíhlá, vždycky jsem byla aspoň trochu oplácaná. Jenže když se dívám na fotky nejen z dětství, ale i například 5 let pozpátku, tak mi není do smíchu. Když se na těch fotkách vidím, tak teď si říkám "To jsem ale ještě byla hezká"Sml16 a teď ??Je mi 26 let a je to katastrofa !!!Sml15 I předtím jsem vyzkoušela řadu diet až po ty celkem drastiské např. mléčná dieta Rajka Dolečka, jenže ty  potvory kila se vždycky vrátily plus s dalšími min. pěti dalšími.Sml15 A tak čas plynul, já jsem si našla nejlepšího přítele na světě, který mě vždy ve všem podporuje, nikdy mi nadváhu sám nevyčetl, ale já už se na to nemůžu dívatSml31!!! Vždycky se mi celkem dařilo maskovat to nějak oblečením, ale už to přestává jít Sml30 . V současné době se váha vyšplhala na 95 kg a to měřím 172 cm, prostě šílenéé. V létě s přítelem plánujeme po 8 letech svatbu a já si přeju být aspoň na ten jeden den pohádkovou princeznouSml16 Jenže s těma kilama to nepůjde Sml30 A proto musí jít dolů!!! Byla bych strašně ráda, kdybyste mi s tím pomohliSml16 Říkám si, kdybych měla  65, tak bych byla ten nejšťastnější člověk pod sluncem Sml30Sml30Sml30... ale s 75 by to taky byl zázrak :)) a proto budu bojovat :) O přítele jsem taky bojovala rok, takže proč to tentokrát s kilama taky nevyhrát...Sml22 Mějte se krásně Sml16 S pozdravem Lucka Sml16

  superkarma: 0 09.02.2014, 16:59:24
 6. avatar
  [85] Linde [*]

  to jsou ale věci! Sml58Sml58Sml58Sml58Sml58

  Nedávno tu byl článek, jak jsou v módě nyní modelky "krev a mléko", tzn. boubelky, pořádně macatá stehna a pořádné zadky místo těch všemi opovrhovaných vychrtlin. 90% příspěvků psalo, že konečně je to tady, pryč s kultem vychrtlin, že se všechny tyto prostorné dámy ve svých tělech cítí výborně a jsou dostatečně sebevědomé a a své destíky kil nad normál nosí s noblesou a hrdostí. Dovolila jsem si napsat, že se to žene do extrémů - tedy ano, opustit kult vychrtlin a nastolit kult obyčejných žen - tedy kolik výška, tolik váha (bez100), jak to bylo optimální za doby mého dětství. A teď vyjde článek o hubnutí zadarmo a ejhle, kolik boubelek zoufale škemrá o možnost zhubnout  - snad bez práce, či námahy....už nechcete svá poctivě vypapaná hrdá kila? Sml37 A když pročítám příspěvky níže - spousta žen přiznává na výšku okolo 165 cm váhu 99 kilo Sml26, málokterá níže přizná to kulaté číslo 100 popravdě, ono to 99 pořád vypadá trošku lehčeji Sml57. A že Vám po dvou dětech zůstalo několik desítek kilo a pod 99 to už nejde???Sml6 Já mám v okolí desítky žen s dvěma dětmi a poctivým jídlem, odříkáním si se dá váha udržet na lidských hodnotách 165 cm / 65-80 kg a ne že ne. Není přece nutno se vykrmit do takových monstrózních rozměrů. A argument dvě děti přece je dost směšný.....Jistě se teď budete čertit, vyslechnu si o nemocech, bolestech....jistě. Ale můj známý, doktor mi vždy v položertu říkal, když přišla řeč na metlu lidstva - obezitu: " v koncentráku z chleba nikdy nikdo nepřibral". Je to kruté, ale pokud byste neměly co jíst, nebo neměly příliš na výběr dobrot, opravdu se vám váha nevyšplhá do těchto strašných hodnot...

  superkarma: 0 08.02.2014, 23:09:01
 7. [84] Jitka Petr. [*]

  Dobrý den! Je mi 25 let, měřím 161 cm a vážím 65 kg. Před dětmi jsem měla 51 kg a ráda bych se k nim zase vrátila... Než jsem přivedla na svět své dva poklady, v podstatě jsem se nemusela vůbec hlídat, začala jsem vždy přibírat vesměs až při kojení. Nyní se mi vůbec nedaří shodit svých přebytečných 14 kilo dolů a byla bych ráda, kdybyste mi v tom mohli pomoci.

  Strašně mi vadí to, že všechna trička jsou mi malá, z kalhot obléknu jen dvoje a to jen tak tak. Necítím se vůbec dobře a nejsem se sebou spokojená. 

  Pomůžete mi navrátit se zpět do pohody?  Jitka

  superkarma: 0 08.02.2014, 21:16:10
 8. [83] Sarynek [*]

  Dobrý den,mám 45,měřím 166cm a vážím 75kg,porodila jsem 4 děti.Držela jsem ruzné diety,Mučingovou u které jsem zhubla asi 6kg,bylo to fajn a za pul roku jsem je měla spátky,pak ještě jsem pila očistnou kuru 10dní s kájenského pepře a citronu s javortovím sirupem,také jsem zhubla 7kg a pak to bylo zase spátky.Vaši dietu brala moje kamarádka zhubla 10kg a už si to drží rok,pro mne to je drahé,ale staršně moc bych jí chtěla vyskoušet a zhubnout 10kg a schodit všechna ta kyla která mám nalepené hlavně v břichu,zádech a rukou a které mám pocit že snad v mých letech už nedám dolu,byla bych moc ráda,kdybyste mě svojí ketodiet přesvědčili o opaku

  superkarma: 0 08.02.2014, 18:56:39
 9. avatar
  [82] danca79 [*]

  ....a samozrejme zminovat znova ze ty chemicke latky jsou sice povolene, ale nikdo nevi co to s organismem vlaste dela, to uz asi nema cenu...stejne ty moje prispevky zase zmizi Sml80

  superkarma: 0 08.02.2014, 18:10:26
 10. avatar
  [81] danca79 [*]

  Tak to je sranda, vsechny moje prispevky poukazujici na to ze tahle dieta rozhodne neumozni hubnout "zcela přirozeně, rychle a bez chemie" protoze obsahuje dost latek, ktere jsou vyrabene v chemicce. Dala jsem i konkretni priklad i s definici jak to vyrabeji (definice byla z lekarskych stranek) a prispevky nikde....

  Koukam ze lziva reklama holt vzdycky vyhraje...Sml68 

  superkarma: 0 08.02.2014, 18:07:15
 11. [80] stabajzna [*]

  Zdravím vás. Nebudu se vymlouvat na nic, díky čemu vážím při výšce 172 cm, 77 kg. Jsem prostě neukázněnáSml80Nechám váhu narůst do závratných výšin a potom držím drastické diety. Vždycky se mi sice podaří pár kil zhubnout, ale příští rok mám stejně o pár kilo víc. Až do minulého roku to byla vždycky jen záležitost "estetická", ale bohužel teď se k té estetice přidružily i problémy, které souvisí s nadváhou. Zadýchávám se, potím se,  "obří" břicho mi brání v předklonu apod. Ženy, které mají podobnou nadváhu, to určitě znají. Vzhledem k tomu, že za pár dní oslavím 42. narozeniny, je čas na změnu. Ráda bych vzala své zdraví do svých rukou, zlepšila svůj zdravotní stav a při té příležitosti i zhubla. Jelikož dosavadní diety se ve finále míjely účinnkem, ráda bych zkusila něco, co skutečně funguje. Protože hubnutí začíná v mozku a já jsem přesvědčená, že zhubnout chci pro sebe/ne pro nikoho jiného, ale pro svoje zdraví/, myslím si, že zrovna já, bych byla vhodnou adeptkou.

  superkarma: 0 08.02.2014, 16:21:54
 12. [79] Jitulinka1984 [*]

  Dobrý den.Miláredakce,po přečtení výzvy na internetu jsem se ráda zapojila a

  zkusila štěstí.Je mi 29 let,měřím 168cm a vážím 78kg.Ráda  bych měla cca

  o 10kg méně.Vzhledem k mé nemoci (vrozená srdeční vada) my lékaři

  nakázali zhubnout,ale nevím jak.Už jsem zkoušela mnoho diet a

  cvičení,přesto se to stále nedaří.Proto jsem se zapojila a budu

  doufat,že mě vyberete a snad my pomůžete.Děkuju za danou možnost a všem pěkný den Jitka:-)

  superkarma: 0 08.02.2014, 12:56:15
 13. [78] Jitulinka1984 [*]

  Dobrý den.http://zena-in.cz/images/smiles/sml16.gi... Milá

  redakce,po přečtení výzvy na internetu jsem se ráda zapojila a zkusila štěstí.Je mi 29 let,měřím 168cm a vážím 78kg.Ráda  bych měla cca

  o 10kg méně.Vzhledem k mé nemoci (vrozená srdeční vada) my lékaři nakázali zhubnout,ale nevím jak.Už jsem zkoušela mnoho diet a cvičení,přesto se to stále nedaří.Proto jsem se zapojila a budu doufat,že mě vyberete a snad my pomůžetehttp://zena-in.cz/images/smiles/sml59.gi...Děkuju za danou možnost a všem pěkný den Jitka

  superkarma: 0 08.02.2014, 12:52:32
 14. [77] janina316 [*]

  Dobrý den milá redakce, hned jak jsem uviděla výzvu na stránkách ketodiet, věděla jsem, že konečně přišla moje šance jak se zbavit nadváhy snad už natrvalo Sml16. Je mi 27 let, vážím 99 kg a měřím 168 cm. momentálně mám nadváhu cca 30kg. Což je katastrofa. Už od puberty se peru s kily navíc. Vyzkoušela jsem už snad všechny ,,ZARUČENÝ" diety co existujou a výsledek? Vždy pár měsícu štěstí a pak jsem zase přibrala i s přídavkem kil navíc a pocit štěstí zase vystřídala frustrace z toho jak vypadám. Jednu dobu jsem si držela váhu na 70 kg a to jsem byla opravdu štastná. Bohužel jsem musela na operaci s páteří a díky tomu jsem přibrala 25 kg. Když jsem se dostala na váhu 95 kg zjistila jsem že jsem těhotná a když jsem šla rodit ručička váhy ukazovala 125 kg. Hrůza. Nyní jsem 11 měsíců po porodu a mám 99 kg, opět jsem zkoušela další diety a výsledek? Vždy shodím tak 4 kg a za týden je mám zpátky. Už jsem z toho nešťastná. Dokonce jsem v poslední době dost uvažovala o bandáži žaludku, protože už fakt nevím jak zhubnout. Byla bych velmi šťastná kdyby jste si mě vybrali do Vaší výzvy z ketodiet. A já bych konečně mohla dokázat, nejen sobě ale i ostatním co už to s dietama vzdávaj, že to jde. A že konečně, pro nás věčný bojovníky s kily navíc, existuje nějaká fakt zaručená dieta která nám v našem boji pomůže. 

  S pozdravem Jana B.

  superkarma: 0 08.02.2014, 11:46:55
 15. [76] Věra 55 [*]

  Zdravím, je mi 55 let měřím 165 cm a vážím 85 kg.celý život jsem sportovala a držela si váhu 65 kg.Pak se přidaly zdravotní problémy a ejhle od padesátky jen přibírám.bolejí kolena ap.Jsem v invalidním důchodu /po operacích páteře a štítné žlázy /- diety jsem nedržela jen jsem změnila stravování, dnes  cvičím a jezdím na kole,občas plavu,  výsledek nikde.Na potravinové doplňky mi z ID nezbývá i proto se přihlašuji do Vaší akce ,protože nejen že  potřebuji ale chci  zhubnout  a tím zase normálně žít a cítit se lépe .Věřím že s  Ketodiet od Vás a s podporou  vybraných žen se mi to podaří .Děkuji Věra

  superkarma: 0 07.02.2014, 22:20:27
 16. [75] sfofs [*]

  Vážená redakce,

  na stránkách ketodiet jsem si všimla této soutěže a ihned jsme věděla, že Vás oslovím. Je mi 23 let, vážím 81kg a měřím 174cm, jsem ještě mladá, ale kila jdou nahoru, pracuji jako zdravotnický záchranář, pomáhám lidem, ale díky práci trpím nepravidelnou stravou a stresem. Ráda bych se naučila pravidelnému návyku stravování a pitnému režimu. Mám velkou motivaci navrátit si svých 69Kg a udržet si je, nicméně bez podpory to půjde mnohem hůře.  Dříve jsem držela krabičkovou dietu, ale kila byly za měsíc opět zpátky s jojo efektem. Nepotřebuji mít postavu snů 90-60-90, ale především bych se chtěla skvěle cítit a pěvně věřím, že toho lze s přípravky Ketodiet a Vaší pomocí a podporou dosáhnout. Tím, že by se hublo s dalšími ženami by byla o to větší motivace nepolevit a dosáhnout vysněného cíle a spokojenějšího života.

  Radka

  superkarma: 0 07.02.2014, 21:30:06
 17. [74] kulajda222 [*]

  Zdravím, je mi 55 let, váha 106, 167cm. Držela jsem už pár diet ale všechny měly samozřejmě jo jo efekt, nejvíce jsem zhubla když jsem chodila na jehličky a ještě k tomu přísná dieta, to jsem zhubla 17kg ale jak jsem začla zase normálně baštit tak samosebou váha šla nahoru a přibrala jsem něco navíc. Nevím proč by jste zrovna měli vybrat mně, děvčat co chtějí zhubnout je mraky, ale já budu doufat, Sml16jako vždy při nějaké soutěži že se na mně usměje štěstí, protože také bych chtěla být štíhlejší, kdo by nechtěl že.  S pozdravem  at jdou kila dolů  kulajda222

  superkarma: 0 07.02.2014, 12:10:42
 18. [73] olinecka [*]

  Dobrý den Sml79milá redakce,po přečtení výzvy na internetu ,nemůžu jinak než se nezapojit . Byla bych ráda jednou tou vyvolenou ,která pod dohledem bude hubnout . Je mi 40 let ,mám 2 děti ,žijeme sportem ,ale veškerý čas věnuji právě jim ,protože dělají sport aktivně . ráda bych se naučila i využít nějaký čas sama pro sebe , a opět měla vysněnou postavu jako cca před 10 lety ,kdy jsem dělala fittnes . dnes mám 68 kg při 164cm a ráda bych měla cca o 10kg méně ,a měla pevnou postavu ,která bohužel není co bývala Sml80,ale jak jsem zjistila potřebuji motivaci a dohled .Chci se cítit opět báječně i po zdravotní stránce . Tak budu doufat že budu jedna z těch vyvolených a čekat na rekci .Krásný den   OlíSml67

  superkarma: 0 07.02.2014, 09:35:33
 19. [72] sekram [*]

  Milá redakce,dnes jsem našla na facebooku nabídku zapojit se do vašeho projektu.Neváhala jsem, a zkusila vám napsat něco o sobě a zkusit

  štestí.Je

  mi 25 let a při výšce 175 cm vážím 88 kg.Hodně jsem nabrala v

  těhotenství a teď mám problémy to shodit. Moc bych chtěla jednou v životě zhubnout a dostat se aspoň na váhu 70kg, nikdy jsem štíhlá nebyla a hodně lidí v mém okolí mají hezké postavy, které jím moc závidím. Ráda bych také šla do obchodu a mohla si koupit něco hezkého na sebe a mohla si koupit sukni. Poslední dobou se snažím vysadit ze svého jídelníčku sladkosti a tučná jídla. Dalším důvodem je, že bych chtěla ostatním dokázat, že můžu být také štíhlá a cíti se dobře. Ano,mám plno motivací,proto zkouším štěstí

  do vašeho projektu.Zkoušela jsem různé diety, ale marně, nikdy jsem nezhubla. Už si nevím rady,jak shodit... :-( Děkuji za

  přečtení! Hezký denSml16

  superkarma: 0 06.02.2014, 21:49:17
 20. [71] Danca4 [*]

  Milá redakce, moc ráda bych byla ta vyvolená, která by s Vámi zhubla přebytečná kila a dokázala tak všem, že ketodiet opravdu funguje. Je mi 39 let a po dvou dětech mi nějaké to kilo, dobře kila Sml15 zůstala. Je to sice jen 10 kg, ale možná proto je tak těžké je shodit. Stravuji se celkem zdravě, cvičím a váha se ne a ne hnout. Moc ráda bych zase viděla "ručičku" váhy na 58 kg, které jsem měla naposledy před 15 lety a věřím, že vy mi v tom pomůžete Sml16. Děkuji, Vaše čtenářka Danča

  superkarma: 0 06.02.2014, 20:38:50
 21. [70] radsy [*]

  Milá redakce, už dlouho přemýšlím o Ketodiet. A to z důvodu, že mi touto cestou úspěšně zhubly dvě kamarádky. A také proto, že je časově nenáročné tuto dietu držet. Vše je jasně dané a to je přesně to, co já se dvěma malými dětmi potřebuji.

  Jenže jsem na mateřské, takže mi nezbývají finance a o 3 měsíční kůře si

  mohu nechat leda tak zdát. Proto to zkouším svojí cestou, ale nemám na

  to moc času, takže to jde velmi pomalu. Bude mi 35 let, mám za sebou pár

  diet, ale nikdy jsem nepotřebovala zhubnout tolik kil, jako nyní. Po

  dvou těhotenstvích jsem se při výšce 170 cm vyšplhala na váhu 85 kilo, a

  to se mi opravdu nelíbí :(. Motivace mám spoustu: plný šatník velikosti M/L, 38/40!

  Blížící se červnová dovolená = plavky! Ale hlavně, chci mít zase dobrý

  pocit! A ne se schovávat za kočárem. Chtěla bych zhubnout o 10 - 15 kilo

  a vrátit se tak na svou původní váhu před porodem. Ráda bych všem,

  kteří se také snaží zhubnout, popřála hodně úspěchů, výdrž, ale hlavně stále dobrou náladu:). Radka

  superkarma: 0 06.02.2014, 16:22:59
 22. [69] helis1 [*]

  Dobrý den,

  ráda bych se zapojila do vaší akce, protože pro mě představuje velkou naději pro další část mého života. Je mi 56 let, měřím 155cm a vážím 95 kg. S dietami mám celoživotní zkušenosti. Vždycky se mi podařilo zhubnout(někdy až o 20 kg), ale během doby jsem vždy ztracená kila nabrala zpět. Před třemi lety jsem prodělala onemocnění rakovinou prsu, k jejímuž vzniku obezita též přispívá. I když se velmi snažím zhubnout, protože si uvědomuji, že redukce váhy výrazně může pomoci udržet mé momentální zdraví, nedaří se mi to. Vždy pár deka dolů a zase nahoru. Je to pro mě těžký oříšek a v ketodietě spatřuji svou šanci. Už jsem o ní četla, věřím, že funguje a ráda bych její pomocí odebrala prvních 10 kg. Zdravím vaši redakci a čtenářky a všem přeji hodně zdraví. H.

  superkarma: 0 06.02.2014, 13:09:05
 23. [68] fannky [*]

  A proč vlastně opravdu zhubnout?Jen a jen kvůli sobě!Možná se to zná sobecké,ale tak to není.Celý život je boj a každý bojujeme sám za sebe.A věci okolo nás jsou hrozně pomíjivé.... Takže každý sám za sebe a pro sebe,pro svoje potěšení a radost,že dosál výsledků-třeba i malých,ale dosáhl.To je největší odměna-mít radost z malých věcí a ne brát vše automaticky...

  superkarma: 0 06.02.2014, 13:01:08
 24. [67] fannky [*]

  Milá redakce,dnes jsem objevila nabídku,zapojit se do Vašeho projektu.Neváhala jsem ani chviličku a rozhodla Vám napsat a zkusit štestí,kterého mám poslední dobou opravdu málo Sml15.Je mi 32 let a při výšce 174 cm vážím 99 kg.Hodně jsem nabrala v těhotenství a teď mám problémy to shodit.Mojí velkou motivací je svatba mého brášky,kterou má v srpnu a rozhodla jsem se něco udělat,aby všichni byli překvapení,že to také dokážu.Okolí mě bere za to,že nikdy nezhubnu,a tak jim chci dokázat opak.Pak další mojí motivací je moje holčička,která chce plno pohybu,ale s mojí váhou to jde jen těžko,ale snažíme se.A hlavně se mi objevili zdravotní problémy a chci tu být pro ni co nejdéle.A dalším důvodem je také můj manžel,který poslední dobou začal "zlobit" a mě bere za tlustou manželku.tak tomu bych chtěla dokázat,že to tak není.Ano,mám plno motivace,proto bych zkouším štěstí do VAšeho projektu.Už si nevím rady,jak shodit... :-( Děkuji za přečtení!Pěkný den!Sml22

  superkarma: 0 06.02.2014, 12:33:02
 25. [66] mahsati [*]

  Dobrý den, je mi 40 let. Za poslední dva roky jsem přibrala 20 kg. Současná váha je 85kg na 168cm. Během posledního roku jsem zkoušela různé diety a nic na mě nezabírá. Cítím se unavená a i zdravotní problémy se začaly ozývat. Před dvěma dny mi dcera oznámila, že se bude v srpnu vdávat a to už je pořádný důvod k tomu, začít se sebou něco dělat Sml16. Ráda bych, aby dcera ve svůj svatební den, byla na maminku pyšná, že jsem to dokázala, ale hlavně abych se cítila dobře ve svém těle a nabyla ztracené sebevědomí. Přeji všem soutěžícím, včetně sebe, hodně štěstí  aby se splnil náš sen. Pokud nebudu vybrána, rozhodně budu ve snaze zhubnout pokračovat.

  superkarma: 0 06.02.2014, 10:49:27
 26. [65] Michaela1207 [*]

  Dobrý den, je mi 35 let a jsem 12 let vdaná a mám 12ti letou dceru. Do 30 let jsem neměla s váhou nějaké velké problémy vážila jsem vždy tak kolem 55 - 58 kg ale za poslední dva roky jsem se dostala na váhu 70 kg. Necítím se vůbec dobře, pociťuji to jak na věcech tak i na sobě jsem pořád strašně únavená. Vyzkoušela jsem spousty diet, které mě stály hoodně peněz ale byla jsem spíše zklamaná, slibované podklady a starost kolem celého programu (jídelníček na každý den, atd.) se neuskutečnily. Hodně jsem rezignovala na veškeré reklamní věci jako jsou tablety na snížení váhy, koktejly a podobné. Po přečtení ketodiety jsem jak jinak než nadšená ale to jsem vždy z každé diety a po zkušenostech co mám tak trochu i nedůvěřivá :-) Moc ráda bych shodila 10 kg a ráda bych to vyzkoušela právě s touto dietou :-) nevím proč ale věřím tomu, že tato dieta by mohla fungovat.

  superkarma: 0 06.02.2014, 09:32:48
 27. [64] ilois1 [*]

  Vaše soutěž mě nadchla!

  Ráda bych s Vámi zhubla. Moje diety jsou celoživotní a nekonečné dílo Sml30. Samozřejmě chyba moje, začala jsem s hubnutím ve třinácti letech, když jsem to nepotřebovala, do 28 let vše v pohodě, ovšem po porodu, ajajaj,,,,,váha letěla raketově nahoruSml80. Spousta různých nesmyslných diet a k tomu to známé 5 kg dolů a deset nahoru. Mám dva zdravé syny a obě těhotenství s těžkými komplikacemi, ale výsledek stál za to a bolest byla zapomenuta. Jinak jsem zralá pro povolání výživové poradkyně, jak já o tom umím povídat, specialista na výživu se vším všudy, ale jak je známo ,,,kovářova kobyla chodí bosa,,,Sml31 a já jsem pouze odborník v mluvení a v praxi skutek utek a špíčky se mi jenom třepouSml80.  Mám skvělou práci, spoustu přátel, super rodinu a jedno velké přání.......mít ideální váhu.Sml79Sml79Sml79

  superkarma: 0 06.02.2014, 08:37:06
 28. [63] nazborovske [*]

  Dobrý den, Vaše nabídka mne nadchla. Byla bych velmi ráda mezi vybranými, ikdyž mé důvody jsou kasické a obyčejné. Po 22 letech jsem se teď čerstvě rozvedla. Vše proběhlo super na základě dohody a s manželem jsme zůstali přáteli. Je to vždy náročné ustát. Potřebuji si teď trošku zvednou sebevědomí a vykročit správným směrem. To je hlavní důvod a silná motivace, proč jsem se rozhodla napsat. Do narození dcery jsem byla štíhlá a postavu jsem si držela, ale musela jsem se vždy hlídat. Posledních pár let se mi to nějak vymklo z ruky a dnes vážím při výšce 172cm  80 kg/ 44 let.

  Zdravím a všem přeji hodně zdaru a ztracených kgSml16

  superkarma: 0 05.02.2014, 19:15:27
 29. [62] JituleP30 [*]

  Ahoj :-) je mi 30 let mám 2 krásné děti a při výšce 162 vážím 73 kg, nebudu předstírat , že si za to nemůžu sama, špatná strava , málo času prostě udělalo své, hrozně bych chtěla shodit alespoň 10 kg snažila jsem se, držela různé diety , ale bez valného výsledku a teď co jsem 2 roky po autonehodě v invalidním důchodu, kdy mám pravou nohu na odpis, jdou kila nahoru. Proto mě strašně zaujala Vaše soutěž. Doufám v alespoň minimální šanci a pokud ne tak se budu snažit stejně. JituleP30

  superkarma: 0 05.02.2014, 14:23:26
 30. [61] perugia [*]

  Ahoj. Ráda bych přihlásila do soutěže sebe s mým dvojčátkem Šárkou. Sestra bojuje s nadváhou delší dobu a mne to také potkalo po svatbě. Naším přáním je, abychom opět byly k nerozeznání a stouplo nám sebevědomí.   Sml16

  superkarma: 0 05.02.2014, 12:59:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme