Máte doma malé děti, se kterými rádi tvoříte? Jsou vaše děti nadšenými tvůrci různých ornamentů, maličkostí, rádi dělají věci z modelíny a mají radost, když se jim něco povede? Tak pro vás máme skvělou akci s hračkami Play-Doh! 

Hledáme maminky, které se svými dětmi otestují tyto sady:

Play-Doh Zubař je skvělá zábava pro malé zubaře. Vymodelujte nové zoubky nebo vyvrtejte kaz pomocí elektrické zubní vrtačky. Naučte se správné čištění zubů nebo vymodelujte rovnátka. Balení obsahuje hlavu doktora Filla, 5 kelímků modelovací hmoty, vrtačku (vyžaduje 2x 1,5V baterie) a 5 zubařských nástrojů. Tuto sadu otestují 2 maminky.

hračky

Malí kuchaři ocení Play-Doh barbecue. Připraví oběd dle svých představ se sadou nástrojů na barbecue. Z Play-Doh vytvoříte na plotýnce grilu hamburgery, párky v rohlíku, houstičky, přílohy nebo cibulové kroužky. Zmáčkněte a vytvořte úžasné hranolky nebo koření za pomocí tvořítek. Jakmile bude barbecue hotové, můžete servírovat na talíře! Tuto sadu otestuje 5 maminek.

hračky

Vše, co potřebujete, abyste nastartovali svou fantazii je Základní sada Play-Doh. Nejlepší ze všeho je možnost opakovaně sbalit set do kufříku, takže ho s sebou můžete brát i cesty! Set obsahuje: Nůžky, nůž, váleček, řezačku, různá vykrajovátka a 4 kelímky modelíny Play-Doh. Základní sadu otestuje 5 maminek.

hračky

 

Je čas na dortovou oslavu Play-Doh! S touto kompletní pekárnou Play-Doh si vyrobíte a vystavíte všechny možné bláznivé barevné dortové výrobky pro jakoukoliv oslavu. Vytvarujte si dorty Play-Doh, pak použijte zdobítko na vršek. Pro slavnostnější příležitosti je v této pekárně modelína s konfetami. Až budete hotoví, vystavte své mistrovské dílo v dortové kupoli. Kreativita nebyla nikdy tak sladká! V sadě je trouba, zdobítko, dortová kupole a doplňky. Jsou zde tři kelímky modelíny Play-Doh Confetti a dva kelímky modelíny Play-Doh. Tuto sadu otestuje 5 maminek

 hračky

Šperkovnice pro malé parádnice. Vytvořte si okouzlující výstavku oblíbených kousku šperků, pomůcek na vyrábění a dalších tajemství! Upravte si tento úžasně funkční doplněk do pokoje barevnými ozdobami DohVinci. Jednoduše naberte Deco Pop barvu do Styleru, potom zamiřte, stiskněte a navrhujte s tlustými 3D čárami! Vylepšený nástroj Styler je nastavitelný pro snadnější navrhování! Přidejte trochu kouzla s 4 zářivými Deco POP tubami a 4 měkkými drahokamy. Tato zábavná zářící šperkovnice má zrcadlo, tajný šuplík a spoustu úložných prostor a dokonce má perfektní místo na ukládání Styleru! Tuto sadu otestují 3 maminky

hračky

Zvířecí formičky

play

Co se stane, když dáte hlavu žirafy na lví tělo? Nechte svou fantazii volně plynout a vytvořte si své vlastní barevné zoo s těmito unikátními formičkami. Ozdobte své výtvory zábavnými vzory pomocí tiskacího válce. S formičkami aligátora, slona, žirafy, hrocha, lva a tukana můžete vytvořit klasické nebo šílené živočišné druhy. Tuto sadu otestuje 5 maminky.

 

Jak se zapojit do testování?

Pokud se chcete zapojit do testování, vyplňte nám tuto anketu s tím, že označíte, jakou konkrétní sadu máte zájem se svým dítětem testovat. Pokud vás vybereme, potřebujeme, abyste nám testování také zdokumentovaly – kromě recenze vás poprosíme také o fotky, jak vaše dítě tvoří, jak si hraje,  co pěkného se mu povedlo. Vaše recenze zpracujeme do článku a dáme je i na Facebook.  Těšíme se na vaše testování a na výsledky!

Anketu najdete po kliknutí na tento odkaz: zena-in.cz

Pro vyplnění musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená http://zena-in.cz/registrace.php

Reklama