Jako první nám dnes o večírku napsala čtenářka Nikar. Ta už se těší na pátek, protože jde na večírek s kolegy z práce. Ale rozšoupne se jen lehce. :-) Přečtěte si samy.

Ať se Vám večírek vydaří, milá Nikar, takové odreagování od dětí je opravdu potřeba. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobré ráno všem,

vánoční večírek absolvuji v pátek. Moc se těším, hlavně z důvodu, že jsem na rodičovské dovolené a trochu se odreaguji. V práci jsme byli dobrá parta a moc mě těší, že mě a kolegyni i poté, co jsme je z důvodu rodičovských povinností opustili, nás i nadále zvou na posezení během roku a zejména na vánoční večírek. Navíc letos se mohu i lehce rozšoupnout, neboť již nekojím. Ale opravdu jen lehce, aby to pak nemělo v sobotu ráno zdravotní následky, začínaje bolehlavem a objímáním záchodové mísy konče. Vánoční večírek máme vždy v nějakém restauračním zařízení, dopředu si objednáme, co chceme v průběhu večera jíst a pít, bývá to formou švédských stolů. Vzhledem k tomu, že mezi kolegy je nás pouze pár žen, jak postupuje čas, jsme doslova na roztrhání, pánové s přibývajícím množství alkoholu v krvi mají chuť předvádět své taneční, a mnohdy i netaneční, kreace. :-) Hlavně je ale veselo a o to jde, uvolnit se, pobavit se, pokecat o něčem jiném, než jsou termíny, schůzky apod. A na to se už těším. Mějte se krásně a příjemný den.

Nikar

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Večírky

  • Máte rády večírky?
  • Chodíte na ně? Na jaké?
  • Scházíte se často?
  • S kým se nejraději scházíte?
  • Jste raději doma, nebo v hospodě? Nebo u někoho známého?
  • A máte nějaké vtipné historky?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá výbornou kávu: balíček Carte Noire a k tomu balíček Nescafe 3 in 1. Na vaše povídání se těším jako vždy na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je VEČÍRKY. Předem děkuju!

kava

Reklama