Rozzářená dětská očička dovedou udělat ty nejkrásnější Vánoce, i když u stromečku chybí někdo, kdo by tom být měl. Jak proběhl Štědrý dne u čtenářky Bohuše? To se dozvíte v jejím příspěvku k tématu.

Nejdůležitější dárek je zdraví! Alespoň to píše čtenářka Bohuše ve svém příspěvku k tématu: Co jste našly pod stromečkem.

Myslíte si to také, milé čtenářky?


Ahojky všem po Vánocích, tak jsem je prožila? Na jednu stranu kouzelně, se svým manželem a dětičkama, ale bohužel na druhou stranu nám u večere chyběla naše 89-letá babička, která s náma pravidelně rok co rok prožívá vánoce. 23.12.2010 ji odvezla záchranka s podezřením na embolii - měla velké bolesti v zádech a nemohla dýchat. V nemocnici nám na Štědrý den oznámili, že má pásový opar... je to prý velmi bolestivé a pro starého člověka nebezpečné. Když jsem slyšela, jak naříká, bylo mi do pláče. Takže u večeře její talířek zůstal prázdný...! A tak jsme rozbalovali dárečky i bez babičky, ale věřím, že každý člen rodiny na ni neustále myslel...! Když jsme za ní včera jeli, tak ten pásový opar mě dorazil... během několika hodin se jí vyrazili obrovské puchýře po celém břiše a hlavně na zádech... ležet nemůže, chodit nemůže, jíst nemůže... všechno vyzvrací... hotové dopuštění, a tak když jsem viděla tu její bezmocnost, tak jsem si uvědomila, že tím nejkrásnějším dárkem je hlavně zdraví, zdraví mé, dětí, blízkých, rodiny a všech lidí...! Uvědomila jsem si, že jsme jen jednou na světě, tak bychom se neměli stresovat, deptat a být na sebe zlý, vždyť ŽIVOT JE KRÁTKÝÝÝÝÝ...! Ale abych nebyla jen pesimisticky naladěna, život jde dál a tím naším nejkrásnějším dárkem byly tři páry rozzářených očiček (viz foto) pod tím naším vánočním stromečkem!!!

bohuša

Krásný den přeje,
Bohuša

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co jste našly pod stromečkem?

Pochlubte se svými dárky!
Napište, jaký jste měly letos Štědrý den!

Vyfoťte a pošlete mi k dnešnímu tématu dárky, které jste letos našly pod stromečkem, milé čtenářky. A napište k nim i krátký text (dlouhý alespoň jako tento odstavec) o tom, jak u vás letos proběhl Štědrý den. Za svůj příspěvek k dnešnímu „chlubícímu se" tématu můžete získat dárek od redakce: knížku Sherryl Woodsové: Nové začátky z nakladatelství Metafora a čaj PICKWICK: Tropická směs bylin a ovoce. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže).

woodsova

Reklama