Bulvár

Hlavně netlačit na pilu

Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma čtenářce Terce. Jak je na tom s hubnutím? Přibrala, nebo je ukázněná a nic řešit nemusí, co myslíte?

Z novoročních předsevzetí jsem zásadně vyléčená! Když něco chci učinit, tak nečekám na Nový rok, ale konám hned, pokud to jde. Takže co se týče hubnutí, to je běh na dlouhou trať a já jsem zastáncem cvičení a zdravé stravy.

Vánoční přejídání šlo mimo mě a tudíž jdou mimo mě i povánoční kila a jejich redukce. Je pravda, že nějáké stopy po vanilkových rohlíčcích a řízečcích má postava zaznamenala, ale jelikož se věnuji pilně spinningu, vše bude zase za pár týdnů v nejlepším pořádku.

Tvarovat postavu a hubnout bychom měli pozvolna a "netlačit na pilu", abychom pak nelitovali a neměli Jojo efekt. Zdravě se stravovat a cvičit bychom měli celý život, ale občas můžeme vypustit a dopřát si i ten malý hříšek. A celulitida? Tu jsem už přestala řešit, protože jsem zjistila, že ji mají i "vyzáblé" holky, takže její léčbu doplním jen mikrocirkulačními sprchovými gely a zbytek nechávám na mém tělu, jak se s ní popere.

Na závěr bych chtěla popřát všem hubnoucím a bojovníkům proti povánočním kilům mnoho úspěchů a pevné nervy, nic se nemá přehánět, ale taky nevzdávat a nepřehánět to s pohybem, protože všeho moc škodí. S pozdravem Terka, Karviná.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Terko, taky jsem zastáncem názoru, že je lepší předcházet než pak složitě řešit.

Jak jste na tom a hubnutím vy, milé ženy-in? Jakou metodou shazujete kila? Máte sklon k tloustnutí, nebo patříte mezi šťastné, které nepřibírají? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz

   
20.01.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [2] German [*]

  Souhlasím! Sml16

  superkarma: 0 20.01.2010, 08:28:36
 2. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml67 závidím ti, jsi zásadová Sml67Sml30

  superkarma: 0 20.01.2010, 08:20:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme