Příspěvek o tom, že vesmír nezná předponu „ne“ zaslala k dnešnímu tématu (i když tak trochu bokem něj) čtenářka Brixík. Na co myslíme, to se nám nějak vyplní...

První čtenářkou, která se dnes rozhodla zareagovat na téma dne, je Brixík.

Hlavně ne RYBY

Vzpomněla jsem si na jednu příhodu s horoskopy, kterou jsem četla v nějaké knížce na pozitivní myšlení.

Pravidla pozitivního myšlení jsou o tom, že máme myslet na to, co chceme, a ono se nám to splní. Jenže lidi spíš myslí na to, co nechtějí a světe div se, splní se jim to též.

Autorka to tam vysvětlovala tím, že Vesmír, Bůh, Všehomír ( ... dosaďte dle svého přesvědčení) nezná předponu NE. A vyprávěla příběh, jak její klientka čekala dceru a protože věřila horoskopům a termín měla vypočítaný na přelom Vodnář a Ryby a myslela si, že Ryba by do jejich rodiny vůbec nezapadla, tak si říkala: „Hlavně ne RYBY, Hlavně ne RYBY!“ No a tak se malá sice narodila jako Vodnář, nicméně měla tak otřesnou alergii na ryby, že nesnesla ani stopu v jídle a musela si na to dávat sakra pozor.

Brixík

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. 9. 2013: Osudové (partnerské) horoskopy

  • Věříte horoskopům?
  • Jak si podle partnerského horoskopu máte se svým protějškem sednout?
  • Pomohl vám horoskop při výběru partnera?

Své odpovědi na mé otázky posílejte formou příběhu nejpozdejí 20. 9. 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Na jednu čtenářku tu za příspěvek čeká pěkný DVD dárek, totiž dvě videa věštce Stanleyho Bradleye (doufám, že se to jeho jméno takhle skloňuje), konkrétně Dům vztahů a Pokladnice schopností a energie. Tak hurá na to!

K yískání dárku bude kromě příspěvku potřeba ještě splnit jednu malou podmínku. Jakou? To vám prozradím v novince 20. 9. 2013 v 8.30 hodin.

Mimochodem, povšiměte si, že naše redakční vědma oživuje rubriku Horoskopy (klikni)!

bradleybradley

Reklama