Krásné vánoční přání zaslala čtenářka Mechanik. Vypráví v něm o Vánocích, které dnes prožívá už jen se svým manželem, přesto si je krásně užívají. Téma zní: Štědrý den.

Štědrý den je dnešním tématem. Následující příspěvek a přání dorazili do redakce od čtenářky Mechanik...


Vánoce prožíváme společně s manželem.Děti jsou dospělé a mají své rodiny,tak jsme jen sami dva.Přes den sníme v poledne krupicovou kaši a večeři máme tradiční,rybí polévku,bramborový salát a smaženého kapra,pak si dáme kávu,nějaké cukroví,ale s tím to moc nepřeháníme,více konzumujeme ovoce,vzhledem ke svému věku se nesmíme moc přejídat,abychom po vánocích neskončili v nemocnici.Pak si dáme dárky nebo spíše jen symbolickou maličkost a podíváme se společně na televizi,někdy se jdeme projít,ale nesmí být velký mráz,pokud je slušné počasí,dáváme přednost čerstvému vzduchu před televizí.Na první svátek vánoční přijedou děti a hned je doma veselo a druhý svátek vánoční se jdeme podívat na jesličky do kostela a zase se projít,abychom jen neseděli doma a měli jsme i trochu pohybu.Tak to jsou naše vánoce,pro někoho nezáživné,hlavně pro mladé,ale až budou tak staří jako my,budou se i na vánoce dívat úplně z jiného úhlu.Přeju všem lidem klidné,pohodové vánoce ,hodně zdraví,spokojenosti a úspěchů do nového roku 2011.A hlavně stále dobrou náladu,úsměv na tváři.

Mechanik

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma pro dnešek: Štědrý den

  • Jak vypadá váš Štědrý den?
  • Zpíváte u stromečku koledy - která je ta vaše nejoblíbenější?
  • Díváte se na Štědrý den s dětmi na pohádky? Jaká je vaše nejoblíbenější a proč?
  • A co vaše Štědrovečerní tabule, co na ní nesmí chybět?

Na tyto otázky mi odpovídejte v dnešním tématu. Posílejte mi odkazy na vaše oblíbené koledy na YOUtube a k nim krátké komentáře. Pokud chcete získat dárek od redakce - krásný kosmetický balíček Radox: smyslná - nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce. Vše posílejte na e-mailovou adresu redakce...

radox smyslná

Reklama