Další příspěvek k dnešnímu tématu dorazil do redakce od čtenářky Akčak. Jako malá se strachovala, aby Ježíškovi nebyla venku zima. Napsala o tom do dnešního tématu: Dětské představy Ježíška.

Krátký příspěvek čtenářky Akčak popisuje Vánoce plné strachu, které nakonec vylepšily dárky!

Pište mi dnes, milé čtenářky, jak jste si představovaly v dětství Ježíška!


Když jsem byla malá, vždy jsem se těšila na Vánoce, nemohla jsem se dočkat, až rodiče jednoho dne řekli dnes přijde Ježíšek a když budeš hodná přinese ti dárek . Byla jsem opravdu hodně malá a samozřejmě jsem zlobila. ..

Tatínek se rozzlobil a přivázal mně ke stolu na chvilku pak mně pustil a já se zklidnila a čekala, co se bude dít. Maminka mně odvedla do pokoje, někdo zazvonil ale ne na zvonek a já mohla, jít se podívat na dárky. Ale nešla jsem, běžela jsem k oknu a vyhlížela Ježíška, ale on tam nebyl. Představovala jsem si ho tak, že je malý má na sobě jenom košilku, křídla a něco žlutého okolo hlavy. Hlavně že mu je zima a že ho pustím dovnitř.
No, ale Ježíšek tam nebyl, byla jsem smutná. Pak jsem si rozbalila dárky a rozveselila se.

Opravdu si dodneška pamatuji, jak jsem ho vyhlížela.
Akčak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Dětské představy Ježíška

Jak jste si představovaly Ježíška, když jste byly malé?

Děti mají občas bujnou fantazii. Jakmile dětský svět narazí na střet s realitou, snaží se ji nějak pojmout a vznikají tak všelijaké nesmysly. Zítra mě zajímá vaše dětská představa Ježíška! Jak vypadal Ježíšek, když vám bylo osm let? V čem nosil dárky? Jak se dostal nepozorovaně do obýváku a zase ven? Pište mi dětské fantazie o Ježíškovi na redakční e-mail (viz níže). Chcete-li získat dárek - překrásný květinový kalendář Melvita 2011 a 500 bodů do Velké vánoční soutěže - nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

melvita 2011

Reklama