Redakční hlasování nabírá na plných obrátkách a pomalu se blíží k závěru. Tento duel však ještě poslední není. Byla by škoda nenasadit do duelů i nějakou tu „českou ságu“ . Dnes se tedy utkají předchozí vítězný retro seriál: Vyprávěj a dlouhodobý / dlouholetý seriál: Cesty domů.

Tramtarááá, vyhlašujeme vítěze předchozího duelu, kterým je retro seriál České televize: Vyprávěj. Ten porazil v poměru 56,5 : 43,5 pětinásobné vítěze: Četnické humoresky.
Četníky tedy pošleme na zasloužený odpočinek a rodině Dvořáků nasadíme do duelu rodin hned několik. Všechny se skrývají ve výpravném seriálu režiséra Jiřího Adamce: Cesty domů.
Kterému z těchto dvou pořadů umetete cestičku, to už záleží jen na vás.

Vyprávěj nebo Cesty domů?

Dvanáctý redakční duel

Podle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKČNÍM DUELU

UPOZORNĚNÍ pro čtenářky, které opakovaně poukazují na možnost: ani jeden...
Jde o duel,
proto neexistuje třetí možnost!

Související články

Reklama