I v předchozím redakčním duelu zvítězil v poměru 61,3 : 38, 7 seriál nad reality show. Konkrétně Ordinace v růžové zahradě porazila Výměnu manželek. Je potřeba změn. Dnes nasadíme ve čtvrtém redakčním duelu seriál proti seriálu.

Jak už bylo minule avizováno, pokud opět zvítězí seriál, nasadíme proti němu do duelu další seriál.
Stalo se. A tak proti vítězné Ordinaci v růžové zahradě stavíme seriál Nemocnice na kraji města (původní první sérii).
Jsme vážně zvědaví, jak to tentokrát dopadne.
Zda si novodobý seriál z nemocničního prostředí, kde vládne primář Suchý, uhájí prvenství, anebo předá štafetu jinému nemocničnímu prostředí, kde kdysi vládl primář Sova.

Čtvrtý redakční duel

Podle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, včetně rozhovorů a toho, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKČNÍM DUELU

Příště: vítězný postupující pořad (seriál nebo reality) + další (seriál nebo reality)

Související články

Reklama