Komu přinese třináctka štěstí a komu neštěstí? V tomto redakčním duelu se utkají silní seriáloví rivalové: rozvětvený klan Dvořáků ze seriálu Vyprávěj a mužstvo fotbalistů SJ Slavoj z Okresního přeboru.

Retro seriál Vyprávěj si vedl v předchozím redakčním duelu velmi dobře. „Českou telenovelu“ Cesty domů porazil v poměru 69,1 : 30,9.

V duelu se šťastným (nebo i nešťastným) číslem 13 mu bude protihráčem seriál, který má těch dílů o hodně méně, zato ve větší kvalitě. Jde o komediální seriál z prostředí venkovského fotbalového mužstva Okresní přebor.

Zvažujte své hlasování velmi dobře. Je už předposlední a může hodně ovlivnit.
Takže Vyprávěj nebo Okresní přebor?

Je to jen na vás!

Třináctý redakční duel

Podle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKČNÍM DUELU

UPOZORNĚNÍ pro čtenářky, které opakovaně poukazují na možnost: ani jeden...
Jde o duel,
proto neexistuje třetí možnost!

Související články

Reklama