Hlasování druhého redakčního duelu mezi seriálem Ordinace v růžové zahradě a reality show Prostřeno vypadalo dlouho velmi vyrovnaně. Nakonec opět v poměru 54,1 : 45,9 vyhrála Ordinace. Dnes ji naposledy nasadíme proti reality show.

Nic proti seriálu Ordinace v Růžové zahradě, ale dnes ji naposledy nasadíme do duelu s reality show, které jsou u vás výrazně méně oblíbené.
Protihráčem Ordinace bude tentokrát reality show Výměna manželek. Pokud reality vyhraje - tím lépe, pokud prohraje a opět zvítězí seriál, příště se těšte na duel seriál proti seriálu.
Ale nepředbíhejme událostem, možná všechno nakonec dopadne úplně jinak, to už záleží na výsledku anketního hlasování, tedy na vás.

Třetí redakční duel

Podle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, včetně rozhovorů a toho, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKČNÍM DUELU

Příště: vítězný postupující pořad (seriál nebo reality) + další (seriál nebo reality)

Související články

Reklama