V pořadí už šestém redakčním duelu se utkají vítězný seriál Nemocnice na kraji města s reality show Jste to, co jíte. Zvítězí opět prostředí ortopedie, nebo zdravý životní styl?

V předchozím pátém duelu rozdrtil primář Sova v poměru 72.3 : 27.7 srdceryvnou Ester Janečkovou a její Poštu pro tebe. Tedy seriál opět zvítězil nad reality show.
Přesto zkusíme seriálu znovu nasadit do duelu reality show, a to pořad o zdravém životním stylu: Jste to, co jíte.
Porazí rázná Kateřina Cajthamlová sestry a doktory ortopedického oddělení z Nemocnice na kraji města? Záleží na vás.

Šestý redakční duel

Podle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, včetně rozhovorů a toho, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKČNÍM DUELU

Příště: vítězný postupující pořad (seriál nebo reality) + další (seriál nebo reality)

Související články

Reklama