Šťastnou sedmičku si vytáhl duel mezi potřetí vítězným seriálem Nemocnice na kraji města a nově nasazeným seriálem Četnické humoresky. Tak neváhejte a hlasujte.

Ano, pokud už potřetí za sebou zvítězí seriál nad reality show (i když tentokrát bylo vítězství poměrně těsné), nasazujeme do duelu jako protihráče stejný žánr pořadu, aby to nebylo tolik jednotvárné.

V předchozím, šestém redakčním duelu opět zvítězil seriál Nemocnice na kraji města oproti reality show Jste to, co jíte, a to v celkem vyrovnaném poměru 53,1 : 46,9.

Proto tentokrát nasazujeme sebevědomé vítězce Nemocnici těžkého soupeře, a to úspěšný seriál z prostředí brněnské četnické pátrací stanice Četnické humoresky, který běží na našich obrazovkách právě teď.

Sedmý redakční duel

Podle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, včetně rozhovorů a toho, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKČNÍM DUELU

Příště: vítězný postupující pořad (seriál nebo reality) + další (seriál nebo reality)

Související články

Reklama