Jako procházka ulicí bude dnešní, v pořadí už pátý, redakční duel, který proběhne mezi vítězným televizním seriálem Nemocnice na kraji města a rodinnou talk show s prvky reality: Pošta pro tebe.

V předchozím čtvrtém hlasování jsme nasadili seriál proti seriálu. Konkrétně Nemocnici na kraji města, která v poměru 71,4 : 28,6 totálně převálcovala novodobou nemocnici v Kamenici, tedy Ordinaci v Růžové zahradě, čímž ji po čtyřech duelech vyřadila ze hry.

Dnes nasadíme proti vítěznému seriálu Nemocnice na kraji města zase střídavě reality, a to rodinou talk show s prvky reality: Pošta pro tebe. Uvidíme, jak si povede.

Pátý redakční duel

Podle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, včetně rozhovorů a toho, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKČNÍM DUELU

Příště: vítězný postupující pořad (seriál nebo reality) + další (seriál nebo reality)

Související články

 

Reklama