V osmém redakčním duelu se utká celá četnická pátrací stanice proti jednomu jedinému (šéf)kuchaři Zdeňku Pohlreichovi. Jinak řečeno, proběhne duel mezi televizním seriálem a reality show.  

Hlavními aktéry předchozího, sedmého redakčního duelu byl seriál proti seriálu: Četnické humoresky proti Nemocnici na kraji města.
V poměru 58,8: 41,2 vyhrály Četnické humoresky.

V tomto duelu se opět vracíme k duelu mezi seriálem a reality show, a vítězným četníkům nasazujeme reality show Ano, šéfe. Pořad, který proslavil po celé republice rázného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha a de facto odstartoval jeho stále rostoucí kariéru.

Osmý redakční duel

Podle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, včetně rozhovorů a toho, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKČNÍM DUELU

Příště: vítězný postupující pořad (seriál nebo reality) + další (seriál nebo reality)

Související články

Reklama