Zní to skoro jako jedna souvislá věta, ale kdepak, jde o další duel mezi televizními soupeři, a to předchozími vítěznými Četnickými humoreskami a úspěšným televizním seriálem, obrazně mapujícím dobu socialismu až po současnost: Vyprávěj.

Je to naprosto neuvěřitelné, ale četnická pátrací stanice v čele s vrchním strážmistrem Arazimem válcuje jednoho soupeře za druhým.
V předchozím duelu v poměru 63,5 : 36,5 porazila i tak oblíbený seriál, jako je Život na zámku, shodou okolností se stejným hlavním hereckým představitelem.

Je vidět, že máte oproti reality show raději seriály, a navíc seriály, které nejsou ani tak ze současnosti, jako spíš odehrávající se v době minulé.
Při výběru soupeře do v pořadí už jedenáctého duelu, tedy opět zabrousíme do minulosti, i když ne až do období prvorepublikového, ve kterém se odehrávají Četnické humoresky, ale do doby, kterou většina z nás pamatuje.
Naše republika se tehdy plným názvem jmenovala Československá socialistická republika a děly se v ní věci, kterým - kdo je nezažil, neuvěří. Jedině z vyprávění nebo velmi povedeného seriálu České televize: Vyprávěj.

Jedenáctý redakční duel

Podle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKČNÍM DUELU

UPOZORNĚNÍ pro čtenářky, které opakovaně poukazují na možnost: ani jeden...
Jde o duel,
proto neexistuje třetí možnost!

Související články:

Reklama