V pořadí už v devátém redakčním duelu se opět utkají: televizní seriál versus reality show. Vítězní Četnici si to tentokrát rozdají s těmi, kteří mají Talent. A že je jich opravdu hodně.

humoreskyV předchozím duelu televizní seriál Četnické humoresky porazil gastronomickou reality show Ano, šéfe se Zdeňkem Pohlreichem. Duel to byl napínavý, do poslední chvíle poměrně vyrovnaný, ale nakonec skončil v poměru 52,2 : 47,8 ve prospěch četnické pátrací stanice.

Dnes tedy nenasadíme četníkům pouze jednoho soupeře, ale hned několik, a to prostřednictvím zábavné, soutěžní reality show Česko Slovensko má talent, která právě běží na našich obrazovkách.

Takže opět duel mezi tv seriálem a reality show – a jen vy rozhodujete!

Devátý redakční duel

TalentPodle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKČNÍM DUELU

Příště: vítězný postupující pořad (seriál nebo reality) + další (seriál nebo reality)

Související články

Reklama