Za tímto prapodivným názvem se skrývá duel: seriál proti seriálu. Oba běží v současnosti na televizních obrazovkách a v obou hraje hlavní roli jeden a ten samý herec. Pro který seriál se rozhodnete? Pro předchozí vítězné Četnické humoresky, nebo Život na zámku?

Četnické humoresky jsou silný soupeř. Jsou vůbec porazitelní? V předchozím duelu tento seriál opět zvítězil, a to nad soutěžní reality show Česko Slovensko má talent. Poměr hlasování byl 64,4 : 35,6.

Nezbývá než nasadit proti seriálu opět seriál. A aby to bylo zajímavější, tak s tím samým hlavním protagonistou, hercem Tomášem Töpferem.
Ten si zahrál vrchního strážmistra Arazima v seriálu Četnické humoresky a zubaře Krále v seriálu Život na zámku.

Kde se vám líbil víc? Hlasujte!

Desátý redakční duel

Podle výsledku vašeho anketního hlasování ten pořad, který dostane více hlasů, postupuje do dalšího týdne, kdy se utká se s dalším pořadem (opět buďto reality show, nebo seriálem).

Krom toho budeme o postupujícím pořadu přinášet také krátké informace, co se děje v dalších dílech i v zákulisí.

Na úplném konci těchto redakčních duelů, v období před blížícími se Vánoci, položíme čtenářkám tři soutěžní otázky z vítězného anketního pořadu (ať už vítězného seriálu, nebo reality show).
Ty čtenářky, které odpoví správně, se pak dostanou do závěrečného slosování, jehož výhrou bude setkání s tvůrci výherního pořadu, včetně herců a scénáristů, a pohled do zákulisí, jak se takový seriál nebo reality show natáčí.

HLASUJTE V REDAKĆNÍM DUELU

Související články

Reklama