Pojďte hlasovat do ankety k dnešnímu tématu, milé čtenářky. Nejdřív si stanovíme dva pojmy a potom se budete mít šanci s jedním z nich ztotožnit...

Téma dne jsou Ztráty a nálezy. Myslím, že téma úzce souvisí s tím, že někteří lidé (jako já) tžko vyhazují nepotřebné věci. Pojďmě si stanovit dva pojmy.

Sběratel: Dospělý člověk, který si schovává potrhaného plyšového medvídka po mamince. Taktéž člověk, který před vyhozením staré elektroniky věc rozebere a schová si a uskladní na věky věků použitelné součástky.

Likvidátor: Člověk který takového medvídka „pošle dál“, ať už opravdu zlikviduje nebo někomu daruje. Typ, který jednou za čas pořádá domácí bazar a zve kamarády, aby si odnesli, co jen z vyřazených věcí chtějí.

Téma dne 8.11.2013: Ztráty a nálezy

  • Co jste ztratila, myslela, že už nemáte a po letech to našla?

Své odpovědi na tuto otázku formou příběhu (můžete ho doplnit i fotkou inkriminované věci) mi posílejte nejpozději 8.11.2013 do 15.30 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku: knížky povídek Zdeňka Svěráka: Po strništi bos (nakladatelství FRAGMENT).

sver

Reklama