Milé čtenářky a milí čtenáři,

 

nastal čas zúčtovat spolu J. Pravidla soutěže o nejlepší erotickou povídku vás už na počátku upozorňovala na to, že máte do konce soutěže čas sehnat dost příznivců, kteří vám dají hlas. Každý smí ten svůj použít jen jednou a jen pro jednu povídku. Kolik si pro to seženete duší, koho donutíte k registraci, aby vám také mohl dát hlas, to je na vás. Ty, kteří sami nepřispěli svým literárním dílem, prosíme, abyste si vzpomněli na letní povídky a pokusili se dát hlas té, která vás skutečně nejvíce zaujala.

 

Rozhodli jsme se ocenit také jednu povídku, která v průběhu soutěže zaznamenala velký úspěch v průběžném hlasování. Vítěz získá mobilní telefon Sharp. Manželská erotika na dece

 

Soutěže se mohou zúčastnit pouze ty povídky, které splnily podmínky soutěže a stihli jsme je zveřejnit.

 

Máte před sebou přehled erotických povídek, které během léta vyšly na našem magazínu. Každou si můžete připomenout – stačí na ni kliknout. Pokud jste se rozhodli, označte povídku a hlasujte.

 

V průběhu hlasování Vás budeme jednou nebo dvakrát informovat o průběžném stavu prvních deseti nejoblíbenějších povídek.

 

Hlasovat můžete až do 10. 10. 2007. Poté zveřejníme konečné výsledky s kompletním přehledem pořadí povídek a získaných hlasů na hlavní straně v článku.

 

Autor vítězné povídky získá krásný, roztomilý a nanejvýš osobní vibrátor!

 

HLASUJTE ZDE

Reklama