Bulvár

Hlasuj pro svoji favoritku a dostaň ji do finále!

Do pátku 30. září máte možnost na Facebooku obchodního centra Atrium Flora hlasovat pro svoji favoritku a dostat ji až do finále soutěže Staň se tváří Flory 2016, které se uskuteční 19. října 2016 v OC Atrium Flora.

Flora

Ženy a dívky, které se během srpna nechaly vyfotit ve fotokoutku obchodního centra, jsou nyní ve hře o postup do semifinále, které se uskuteční 12. října a v němž odborná porota vybere prostřednictvím osobního pohovoru deset dívek. Ty se následně 19. října zúčastní velkého finále v OC Atrium Flora.

Do semifinálového kola se dostane 20 soutěžících, jejichž soutěžní fotka na Facebooku Atria Flora získá největší počet likes (“líbí se mi“). Těchto 20 dívek bude mít také exkluzivní možnost zúčastnit se před semifinálovým kolem workshopu s předními českými bloggerkami. Workshop se bude konat 10. října a semifinalistky budou mít možnost popovídat si o životě, módě či kosmetice a dozvědět se tak užitečné rady pro případný postup do finále.

Flora

Výherkyně se stane tváří kampaně obchodního centra Atrium Flora a jako bonus získá dárkové karty do vybraných obchodů v hodnotě 50 000 Kč. Bez výhry neodejdou ani další dvě finalistky. Soutěžící, která skončí na druhém místě, získá poukázky na nákup v hodnotě 25 000 Kč a soutěžící na třetím místě poukázky v hodnotě 15 000 Kč. Dále všechny tři dívky obdrží věcné ceny od nájemců OC. Soutěže se mohou zúčastnit všechny milé, sympatické a přirozené dívky, kterým je alespoň 16 let.Flora

Soutěžící se mohou inspirovat vítězkami minulých tří ročníků, Veronikou Ožanovou, Sabinou Koudelkovou a Janou Bryndovou, pro které soutěž znamenala ohromnou zkušenost a výrazně zasáhla do jejich života. Na webu www.atrium-flora.cz si můžete přečíst zajímavé rozhovory s těmito „tvářemi Flory“ nebo zhlédnout videa a fotky z minulých ročníků soutěže.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit také na finále Atrium Flora Grand Prix v men’s physique a bikiny fitness. Tato soutěž je certifikovaná Svazem kulturistiky a fitness České republiky. Více informací o přihlašování do fitness soutěže naleznete na  www.kulturistika.ronnie.cz.

Kompletní informace o soutěži Staň se tváří Flory získáte na webových stránkách www.atrium-flora.cz nebo na www.facebook.com/AtriumFlora, kde budou v průběhu soutěže vystaveny fotografie přihlášených soutěžících a možnost hlasování.

Flora

   
15.09.2016 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] dadma [*]

  Tak jsem to prošla,líbily se mě dvě slečny.

  superkarma: 0 15.09.2016, 23:33:59
 2. [2] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 15.09.2016, 09:17:18
 3. [1] bobani [*]

  mrknu na to

  superkarma: 0 15.09.2016, 09:13:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme