Další měsíc je za ními a s jeho koncem přichází také hlasování o muže měsíce. Kdo se stane říjnovým králem? Bill Gates, Jean Claude Van Damme, Pavel Řezníček, nebo Václav Havel? Hlasujte a rozhodněte o vítězi!

man

Říjnové volby muže týdne nám přinesly opravdu pestrou směsici mužů. Počítačový magnát Bill Gates s nepochybně neskutečně přitažlivým bankovním kontem, Jean Claude Van Damme, který sází na testosteron a okouzlí vás svými svaly, Pavel Řezníček s rošťácky klukovskou vizáží si určitě získává přízeň romanticky založených žen a Václav Havel má srdce všech vlastenek a žen, pro něž na prvním místě stojí intelekt.

Tenhle boj bude určitě zajímavý a vy můžete ovlivnit výsledek. Hlasujte v naší anketě a podpořte svého favorita.

Životopisy nominovaných najdete zde:

Volba Muže roku v magazínu Žena-in

Muž týdne
Muže týdne nominuje redakce z jubilantů, kteří mají v daném týdnu narozeniny.

Muž měsíce
Poslední týden v měsíci (nebo první týden následujícího měsíce) vychází novinka, ve které můžete hlasovat o Muži měsíce.

Muž roku
Muže roku budete vybírat vy, a to hlasováním přes vánoční svátky. Budete ho samozřejmě vybírat z již zvolených Mužů měsíce. S Mužem roku 2010 magazínu Žena-in uděláme během ledna (pokud půjde o zahraničního muže, je možné, že se termín trochu zpozdí) exkluzivní rozhovor pro čtenářky Ženy-in, ve kterém budete moci položit Muži roku i své otázky.

Reklama