Zdraví

Hladké tělo bez chloupků

Také se vám líbí hladká pokožka bez chloupků? Koho z nás netrápí stále rostoucí chloupky, které kazí dobrý pocit a pohodu. Nevíte, jestli se rohodnout pro depilační krém či pro dámský holící strojek? Máme pro vás zajímavý tip.

Seznamte se s dámským holícím strojkem, kterým je Lady Protector Swing od firmy Wilkinson. Využijete jej zejména pro mokré holení – například ráno pod sprchou – holení je snadné, rychlé a bezpečné, navíc má ohromný efekt!

Holení se strojkem Lady Protector Swing, vyrobeným specialistou na mokré holení - firmou Wilkinson Sword - je rychlé. Díky pohyblivosti čepelek ve třech směrech se optimálně přizpůsobí konturám ženského těla, protože holicí hlavice se pohybuje nejen vpřed a vzad, ale i do stran. Osvědčená ochranná mřížka firmy Wilkinson přes dvojité ostří pomáhá zabránit řezným poraněním.

Kdo z nás to nezná: právě když potřebujeme, aby to šlo rychle a už stojíme pod sprchou, depilátor nikde. S novým futuristickým držákem holícího strojku jsou Lady Protector Swing a jeho náhradní hlavice vždy hygienicky uloženy a okamžitě k dispozici – stále „po ruce“. Stojánek v bílé barvě je vybaven silnými přísavkami a lze ho tedy bez problému připevnit i přímo na stěnu sprchy.

Zúčastněte se naší nové soutěže a vyhrajte, právě je pro vás přichystaných dvacet balíčků s tímto skvělým holítkem.
Můžete ale získat v balíčku i něco navíc. Jsou to buď moderní tkaničkové hodinky nebo „rozkvetlá“ kosmetická taštička s jemnou holící pěnou. Pokud získáte v balíčku hodinky, kromě stálého přehledu o čase je to i zajímavý módní doplněk, který přitahuje pohledy. Díky měkkému pásku a nízké hmotnosti se netradiční „tkaničkové“ hodinky velmi příjemně nosí a i na drobné ruce působí elegantně!

V dalším „balíčku“ Lady Protector Swing najdete kosmetickou tašku s květinovým motivem a holící pěnu Lady Protector pro citlivou pokožku. Při holení s jemnou holící pěnou Lady Protector se nejedná o pouhé navození pocitu účastníka „šlehačkové bitvy“. Holící pěna Lady Protector jemně navlhčí chloupky před holením a ošetří pleť heřmánkem a Aloe Vera. Tím je nejen chráněna pokožka, ale současně se také prodlužuje životnost čepelky. Kromě potřeb pro holení si v kosmetické tašce můžete uložit i svoje líčidla a šperky.

Takže, pokud jste svým chloupků vyhlásila boj, pojďte soutěžit! Těšte se na krásný dárek, který se vám teď, kdy jaro propuklo v celé své kráse, určitě bude hodit.

Buďte krásné s dárky od Lady Protector Swing!

   
24.04.2003 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [10] monca13 [*]

  já si holím jen podpaží

  superkarma: 0 08.09.2006, 17:06:15
 2. avatar
  [9] Ťapina [*]

  Mému to taky nevadí, ale já se tak nějak cítím líp bez nich.

  superkarma: 0 28.04.2003, 10:02:57
 3. avatar
  [8] -Lucinecka- [*]

  Přemýšlím jestli holit nebo neholit....co se chlapům víc líbí?Tomu mojemu to vůbec nevadí,když mám chloupky na nohou.

  superkarma: 0 25.04.2003, 15:54:30
 4. avatar
  [5] Exupery [*]

  Ja jsem si jednou vyloženě vyřízla kus kůže, že mi tekla hodinu krev. A bohužel to ani nebylo na nohou, ale na o dost blbějším místě

  superkarma: 0 24.04.2003, 16:26:27
 5. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Já jsem si vždycky myslela, že pořezání se při holení je výsadou chlapů, protože ksichtík je přece jenom členitější terén. Mně se teda ještě utrpět poranění nepodařilo

  superkarma: 0 24.04.2003, 13:53:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme