Styl

Hladké nohy v létě 2016 s Rowenta IPL Derma Perfect Instant Soft bez problémů

Dejte sbohem neustálé starosti s žiletkami, teď už nemusíte myslet na holení tak často jako při použití klasických holicích strojků.  Díky epilátoru Rowenta IPL Derma Perfect Instant Soft bude vaše pokožka hladká tak dlouho a starosti s chloupky jsou pryč. Jestli se vám zdál loňský model epilátoru Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision úžasný, tak jste ještě neznali novinku mezi epilátory s technologií intenzivního pulzního světla pro podzim 2015 Rowenta IPL Derma Perfect Instant Soft.

Toužíte po dokonale hladké pokožce bez bolesti? Nový epilátor IPL Derma Perfect Instant Soft nabízí Rowentanejúčinnější IPL bezbolestnou epilaci díky přesně zacílenému paprsku, viditelné výsledky jsou již po první aplikaci*. Nová generace epilátoru IPL s intenzivně zacíleným paprskem umožňuje 2x rychlejší epilaci. Patentovaný systém Pro Precision zvyšuje účinnost a rychlost epilace o 28% již v průběhu prvního měsíce používání** a zajišťuje, aby žádné místo nebylo ošetřeno 2x a pokožka tak netrpěla.

Epilátor IPL Derma Perfect Instant Soft zajistí revoluční bezbolestnou epilaci pro dokonale hladkou a jemnou pokožku vycházející z patentované technologie ACTIVE PULSE jenž maximalizuje účinek redukce chloupků. Profesionální výsledky se dostaví díky rotačnímu válečku, který zajistí rovnoměrné ošetření bez vynechaných míst. Navíc Quartz (křemíková) lampa vystačí na celou dobu ošetření, není tak třeba dokupovat náhradní a je vyměnitelná pro další členy rodiny.

RowentaRowenta IPL Derma Perfect Instant Soft myslí na vaše bezpečí.  Vysoká bezpečnost pro oči je garantovaná dle nejpřísnějších mezinárodních norem***. Maximální, dermatologicky potvrzená bezpečnost a účinnost je dána automatickým zablokováním paprsku, pokud okénko není v kontaktu s pokožkou, nebo pokud je pokožka příliš tmavé. Používání epilátoru je příjemné, jeho kompaktní rozměry jsou vytvořeny tak, aby aplikace byla ergonomická a skladování jednoduché.

Rowenta IPL Derma Perfect Instant Soft je k dostání od března 2016 za cenu 9999,-Kč.

Více informací na www.rowenta.cz

*          Externí testování, květen 2015, testováno průměrně 30 uživateli.

**        Na základě testu provedeného externí laboratoří na 21 osobách. Srovnání s DermaPerfect bez nástavce Pro Precision.

***      Dle normy IECXX.

   
23.02.2016 - Krása - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme