Je tady léto, období, na které se všechny celý rok těšíme. Dovolené a spousta volného času, sluníčko, prosluněné pláže nebo koupaliště, dobronzova opálená těla. Ale také období, kdy chceme být obzvlášť krásné a kdy téměř všechno odhalujeme. Proto k létu patří hladká a hebká pokožka. Nejen na pláž, ale i na procházky, do divadla i společnosti. A právě nyní přichází Veet s jedinečnými novinkami, které nám ušetří čas a pomůžou k tomu, aby naše pokožka hebkostí jen zářila.

První z nich je Veet depilační krém do sprchy. Spojuje výhody depilačního krému a nyní je navíc jeho používání jednoduché a rychlé. Žiletka vaše chloupky seřízne nad pokožkou do ostrého úhlu, proto jsou již pár hodin po holení cítit ostré hroty chloupků a pokožka je drsná na dotek. Depilační krém však vaše chloupky narozdíl od žiletky rozpouští až do hloubky 1 mm pod pokožkou a navíc je jemně zaoblí. Proč ztrácet čas a nespojit depilaci se sprchováním? Stačí, když si Veet depilační krém do sprchy rovnoměrně rozetřete na suchou pokožku a během působení se můžete bez obav sprchovat. Po 3 minutách krém jednoduše odstraníte přiloženou houbičkou a vaše pokožka bude sametově hladká. Nadlouho.

Druhá novinka potěší ty z vás, které máte problémy se zarůstáním chloupků a jeho nepříjemnými důsledky – červenými flíčky, pupínky a suchou a podrážděnou pokožkou. Veet krém proti zarůstání chloupků obsahuje komplex s AHA kyselinami, který při pravidelném používání šetrně zabraňuje pokožce ve srůstání nad kořínkem chloupku. Nedochází tak k jeho zarůstání s nepříjemnými a neestetickými projevy. Používání krému je velmi snadné – pro dosažení co nejlepšího výsledku aplikujte krém denně na depilované partie – nohy, linii bikin nebo podpaží a jemně vmasírujte. Krém je velmi šetrný a navíc obsahuje extrakty grepu, které pokožku zvlhčí a zjemní.

Třetí novinkou jsou Veet studené pásky, které můžete používat i na velmi krátké chloupky. Jsou přizpůsobeny různým typům pokožky a obohaceny přírodními rostlinnými extrakty, které o pokožku pečují a zároveň příjemně voní. Stačí nahřát pásek třením mezi dlaněmi, přiložit na pokožku ve směru růstu chloupků a strhnout jej rychlým pohybem v opačném směru. Sady obsahují poepilační zvlhčující ubrousky, které pleť dokonale očistí a ošetří. Po použití voskových pásků můžete na chloupky až na 4 týdny zapomenout. Chloupky jsou navíc při pravidelném používání slabší a světlejší.

Patnáct z vás má nyní možnost získat balíček kosmetiky Veet v hodnotě 700 korun.

Soutěž o 15 balíčků kosmetiky Veet naleznete ZDE (stačí kliknout!)

Reklama