Zdraví

Hitparáda výmluv aneb proč konečně neudělat něco pro sebe?

Nemám vhodné oblečení, musela bych si koupit novou podložku na cvičení, nestíhám po ránu vůbec nic, nechci se zbytečně potit, nebaví mě cvičení… Jaká je vaše oblíbená výmluva, když se vám nechce cvičit? Dost bylo výmluv, nový cvičební program BeBe Dobré ráno má odpověď na všechny výmluvy žen, jak si najít čas jen pro sebe. Dost bylo lenosti, je na čase začít na sobě pracovat. Stojí to za to!

bebe

A PROČ SE NÁM TEDY NECHCE?

 • Nedokážu se přinutit, jsem líná

Jednoznačně nejoblíbenější výmluva Češek. Každá chce vypadat dobře a mít sexy postavičku, ale žádné se nechce cvičit. Kolik času strávíte u počítače prohlížením fotografií úspěšných žen? I ony na sobě pracují a cvičí, i když se jim nechce. Využijte ten čas lépe a zkuste začít ráno krátkou kardio rozcvičkou. Uvidíte, jak se vaše tělo bude dožadovat dalšího a dalšího cvičení. Máme pro vás radu: pusťte se do cvičení s kamarádkou a můžete se navzájem podporovat!

 • Nemám na cvičení čas  

Univerzální výmluva na všechno, kterou používáme vždy, když se nám do něčeho nechce a nemáme jinou výmluvu. Nemáte čas na přátele, ani na návštěvu oblíbené tety, ani na přítelovy kamarády. Krátká ranní kardio rozcvička zabere jen 1 minutu. Vyměňte minutu ranního zírání do skříně za minutovou rozcvičku, která vás probere a nastartuje vaše aktivní ráno.

 • Cvičení mě vůbec nebaví!

Cvičení z počátku nebaví nikoho. Stačí se jen jednou odhodlat a postupně, když si tělo i mysl zvykne na přísun endorfinů spojených se cvičením, budete sama od sebe chtít ve cvičení pokračovat. Nechuť ze cvičení se ztratí s prvním ránem, kdy se budete cítit pozitivně a plná energie. A aby vás cvičení bavilo, zkuste si k němu pustit oblíbenou hudbu, anebo např. audio knihu. Hned vám vše půjde lépe.

 • Nepotřebuji cvičit, cítím se dobře

Cítíte se dobře i bez cvičení? A co bolavý krk, polámaná záda a povolené svaly? To opravdu není pozitivní pocit hned po ránu, když se cítíte polámaná a unavená. Zkuste si dát krátkou kardio rozcvičku a budete se cítit mnohem lépe. Probudí vás to, připravíte své tělo na denní aktivitu a budete mít chuť na snídani.

 • Nerada se při cvičení potím

To je mi tedy výmluva! Kdo se nepotí, ať zdvihne ruku! Při cvičení se potí každý a problém lze vyřešit kvalitním deodorantem a sportovním oblečením. Udělejte si tedy radost, kupte si něco pěkného a sportovního na sebe a kromě dobrého pocitu z nového oblečení, následně uděláte také něco pro sebe a své tělo. Zažijte pocit zářivého rána plného dobré nálady!

 • Ve cvičení se nevyznám a nevím, jak na to

Pádný argument, který má něco do sebe. Čteme o cvičení a ze všech stran nás bombardují různí odborníci radami jak, kdy a proč cvičit. Informací je už tolik, že se v nich všichni ztrácíme. Podívejte se na stránku www.bebevyzva.cz. Program krátkých kardio rozcviček připravili odborníci tak, aby ho zvládl opravdu každý. Najdete tu rady osobní trenérky jak správně cvičit, videa a ukázky toho, jak cvičí ostatní. Pokud potřebujete radu, rovnou se můžete zeptat na to, co vás zajímá a trenérka vám poradí. Nebojte se, s námi to zvládnete.

 • Když doma cvičím, zbytek rodiny se mi posmívá

Nevzdávejte se. Každý, kdo se posmívá, si nezaslouží nic, než ignorovat. Je jednodušší se posmívat, než začít se o sebe sám starat a pracovat na sobě. Cvičte ráno, když ještě ostatní spí. Ranní kardio rozcvička hned po probuzení vám rozproudí po těle krev a když se lenoši vykutálí z postelí, vy už budete mít dávno odcvičeno.

 • Cvičení mě bolí

Pokud vás cvičení bolí, tak děláte někde chybu. Vyzkoušejte pár krátkých kardio cviků, dodržujte časové intervaly, cviky dělejte dle návodu správnou technikou a uvidíte, že cvičení nebude bolestivé. Nic vás nebude bolet a naopak, získáte skvělý pocit z rána plného energie. Pokud potřebujete odbornou radu, na www.bebevyzva.cz vám poradí profesionální osobní trenérka.

 • Samotnou mě cvičení nebaví

Toto je výmluva, která je vždy při ruce – nikdo nechce jít se mnou, kámoška nemá čas, když se to hodí jí, tak zase nemohu já. K BeBe rozcvičce nepotřebujete sparing partnera a ani nemusíte nikam chodit. Cvičíte s trenérkou, která vám přesně poví jak na to. Na www.bebevyzva.cz budete mít společnost dalších spojenců, kteří se do programu také zapojili a všichni vám dokáží, že se to dá zvládnout. Ráno hned po probuzení si dopřejte ranní rozcvičku přímo ve vaší ložnici.

bebeZapomeňte tedy na výmluvy a hledejte cestu jak začít a změnit svoje ráno. Pomůže vám program cvičení „60 sekund – 30 dní – 1 výzva“, který připravili odborníci pro BeBe Dobré ráno. Překonejte se, dopřejte si pár minut ranního kardio cvičení, vyváženou snídani a pocítíte ten rozdíl na vlastní kůži. Zkuste to a už po 5 odcvičených dnech budete odměněná – i pro vás jsou připravené skvělé ceny. Pokud vydržíte 30 dní, můžete dokonce získat iPad. Kardio rozcvičky, tipy na vyvážené a rychlé snídaně či podrobnosti o soutěži, najdete na stránkách www.bebevyzva.cz. Stačí jen cvičit, snídat a konečně se cítit po ránu lépe. Lákavá výzva, že?

   
10.07.2013 - Příjemné vstávání - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [12] KamcaPol [*]

  Myslím si, že toho dělám dost. Snažím se posilovat srdce - kardio cvičení a do jídelníčku zařadit omega 3 mastné kyseliny ;-)

  superkarma: 0 27.06.2016, 12:06:05
 2. avatar
  [11] SNÍŽEK [*]

  jo,všechny výmluvy sedí.Ale po dvanáctihodinových směnách denních a nočních se prostě nepřinutím cvičit,jsem ráda že jsem doma a relaxuji.Sml15

  superkarma: 0 15.07.2013, 15:25:52
 3. avatar
  [10] Alena 12 [*]

  Já jsem teď začala cvičit s bebe uvidímeSml58

  superkarma: 0 15.07.2013, 06:54:32
 4. [9] Evuš [*]

  Donedávna jsem taky měla výmluvy, proč necvičit, teď jsem se pustila do výzvy, je to bezva, mám dobrý pocit, a třeba i nějakou maličkost za snahu vyhraju.

  superkarma: 0 11.07.2013, 07:58:04
 5. avatar
  [8] ondrasek74 [*]

  Mluví mi z duše

  superkarma: 0 10.07.2013, 21:05:47
 6. [7] free [*]

  Momentálně mám nařízený pohybový klid od doktora.... ale doposud jsem se vymlouvala. Sml24

  superkarma: 0 10.07.2013, 16:51:26
 7. avatar
  [6] ekleinovka [*]

  Mně to baví,mám to jako doplněk ke svým cvikůmSml67

  superkarma: 0 10.07.2013, 13:03:10
 8. avatar
  [5] marde [*]

  Zatím jsem to nezkusilaSml23

  superkarma: 0 10.07.2013, 08:02:54
 9. [4] akčak [*]

  CVIČÍM NYNÍ S BEBE

  superkarma: 0 10.07.2013, 06:49:20
 10. avatar
  [3] lenig [*]

  hmmm Sml80

  superkarma: 0 10.07.2013, 06:09:52
 11. [2] lidicka [*]

  Cvičila jsem denně 1/2 hodiny, o víkendu 1 1/2 hodiny. Teď bohužel už rok a půl necvičím - nemám čas ale ani místo. Až se dcera s rdoinou odstěhuje do svého, tak opět začnu.Sml22

  superkarma: 0 10.07.2013, 05:55:46
 12. [1] Rikina [*]

  Všechno dohromady, plus mi nechutnají sušenky BeBe. A k tomuhle článku jsem vlezla omylem, takže zas jdu fofrem pryč. Sml57

  superkarma: 0 10.07.2013, 01:13:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme