Styl

HIPPSY: bederní pás, který má styl a chrání vaše zdraví

Pás HIPPSY®

Módní trendy ne vždy berou ohled na potřeby lidského těla. Často nám přináší módní prvky, které ne vždy působí příznivě na naše zdraví. Proto Vám Silic® přináší funkční doplněk vašeho šatníku. Pás HIPPSY® se stal velkým hitem, který spojuje příjemné s užitečným. Je to jednoduše bederní pás, který kombinuje styl a ochranu vašeho zdraví.  Je moderní, atraktivní a zároveň funkční.

Pás HIPPSY®

Názory lidí se často rozcházejí v souvislosti s tím, jaké následky může mít, pokud máte v chladném počasí odhalený pas. Z vědeckých studií vyplývá, že prochladnutí je v první řadě bakteriálního původu, bakterie jsou přítomné v organismu každého jedince, ale problémy způsobují až tehdy, kdy nám prochladne tělo. V důsledku toho se snižuje obranyschopnost organismu, bakterie se rozmnoží a stanou se choroboplodnými.

Pás HIPPSY®

Pás HIPPSY®Stále více jedinců hledá na tento problém řešení, až když už je pozdě. Pokud si nedáme pozor, prochladnutí se může stát neustále se vracejícím nezvaným hostem našeho organismu v podobě zánětů močových cest, ledvin, vaječníků, apod. Pro ty, co rádi zkouší nové věci a jsou si vědomi zodpovědnosti za svoje zdraví, máme dobrou zprávu – je tu ohřívač kříže HIPPSY®, který vyřeší Vaše problémy s odhaleným pasem.

Čím dál více lidí vyslovuje důvěru tomuto doplňkovému řešení, které eliminuje módní nedostatky. V první řadě, protože hraje důležitou úlohu při ochraně zdraví a zároveň je Pás HIPPSY®také moderním módním doplňkem. Díky několika velikostem a neustále se rozšiřující škále barev si každý najde to své.

HIPPSY® je vyroben z pružného materiálu, který se přizpůsobí vašim bokům a hřeje vás v kritické oblasti beder a kříže. Je velmi pohodlný a příjemný na nošení (95% bavlna), a to v různých oblastech našeho života, při práci venku, v kanceláři, během sezení, ve škole anebo při aktivitách ve volném čase. Četné barevné variace lehce sladíte s Vašim oblečením, a získáte tak stylový doplněk, který oživí každý Váš model.

HIPPSY můžete zakoupit na e-shopu www.hippsy.net, nebo na www.neotrele.cz/hippsy.

   
14.11.2011 - Móda - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] Kennie [*]

  Zajímavé... popřemýšlím o tom Sml22

  superkarma: 0 20.03.2013, 12:39:28
 2. avatar
  [1] lacetka [*]

  hmm, to by se mi hodilo..

  superkarma: 0 07.12.2011, 21:20:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme