Styl

HIPPSY - bederní pás, který má styl a chrání vaše zdraví

Pás HIPPSY®

Módní trendy ne vždy berou ohled na potřeby lidského těla. Často nám přináší módní prvky, které ne vždy působí příznivě na naše zdraví. Proto Vám Silic® přináší funkční doplněk vašeho šatníku. Pás HIPPSY® se stal velkým hitem, který spojuje příjemné s užitečným. Je to jednoduše bederní pás, který kombinuje styl a ochranu vašeho zdraví.  Je moderní, atraktivní a zároveň funkční.

Pás HIPPSY®

Názory lidí se často rozcházejí v souvislosti s tím, jaké následky může mít, pokud máte v chladném počasí odhalený pas. Z vědeckých studií vyplývá, že prochladnutí je v první řadě bakteriálního původu, bakterie jsou přítomné v organismu každého jedince, ale problémy způsobují až tehdy, kdy nám prochladne tělo. V důsledku toho se snižuje obranyschopnost organismu, bakterie se rozmnoží a stanou se choroboplodnými.

Pás HIPPSY®

Pás HIPPSY®Stále více jedinců hledá na tento problém řešení, až když už je pozdě. Pokud si nedáme pozor, prochladnutí se může stát neustále se vracejícím nezvaným hostem našeho organismu v podobě zánětů močových cest, ledvin, vaječníků, apod. Pro ty, co rádi zkouší nové věci a jsou si vědomi zodpovědnosti za svoje zdraví, máme dobrou zprávu – je tu ohřívač kříže HIPPSY®, který vyřeší Vaše problémy s odhaleným pasem.

Čím dál více lidí vyslovuje důvěru tomuto doplňkovému řešení, které eliminuje módní nedostatky. V první řadě, protože hraje důležitou úlohu při ochraně zdraví a zároveň je Pás HIPPSY®také moderním módním doplňkem. Díky několika velikostem a neustále se rozšiřující škále barev si každý najde to své.

HIPPSY® je vyroben z pružného materiálu, který se přizpůsobí vašim bokům a hřeje vás v kritické oblasti beder a kříže. Je velmi pohodlný a příjemný na nošení (95% bavlna), a to v různých oblastech našeho života, při práci venku, v kanceláři, během sezení, ve škole anebo při aktivitách ve volném čase. Četné barevné variace lehce sladíte s Vašim oblečením, a získáte tak stylový doplněk, který oživí každý Váš model.

HIPPSY můžete zakoupit na e-shopu www.hippsy.net, nebo na www.neotrele.cz/hippsy.

   
27.10.2011 - Doplňky - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Luďka [*]

  vypadá to dobře, na hory určitě super! Sml59

  superkarma: 0 03.12.2011, 22:46:16
 2. avatar
  [2] saruz [*]

  v zimě hodně chodíme na běžky,tohle se nám určitě bude hodit Sml16

  superkarma: 0 03.12.2011, 21:09:23
 3. avatar
  [1] hubajda [*]

  Pamatuji se ze kdysi jsme meli doma neco podobneho ale ne v celku uvazovalo se to a bylo to s kralika maminka me to uvazovala kdyz jsem mela byt dele v chladnu aby neprochladla byla to skvela vecicka pevne doufam ze aj toto je na stejne bazi mohu jen doporucit

  superkarma: 0 30.11.2011, 21:35:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme