Dárky

Herní konzole Nintendo Wii: Dárek pro celou rodinu

Přemýšlíte, co nadělit svým dětem letos pod stromeček? Máme pro Vás skvělý tip. Herní konzole Nintendo Wii je skvělý dárek nejen pro děti, ale zábavu s ní si užije celá rodina.

nintendo

Již pět let je tato domácí herní konzole číslem jedna na celém světě. Wii se totiž nesnaží bojovat o vaší přízeň krví, brutalitou nebo válčením, nýbrž širokou škálou vtipných, poučných a zajímavých her, které zaujmou nejen vaše děti, ale také zkušené hráče, vás a pravděpodobně i babičku s dědečkem.

Mezi stovkami her, které už pro Wii vyšly naleznete nejenom spousty dobrodružných a zábavných titulů, ale také vzdělávací tituly nebo hry zaměřené na pohybové aktivity, sportování a zlepšování fyzické kondice. Právě toto je velkou výhodou konzole Nintendo Wii, která vám a vašim dětem přináší možnost si nejen hrát, ale také sportovat.

V oblíbené hře Wii Sports Resort se váš obývák promění v park, ve kterém běháte se svým psem, tropický ostrov na kterém ohromujete diváky na vodním skůtru nebo se ocitnete na pingpongovém turnaji a budete bojovat o mistrovský titul. Nejde přitom o žádnou simulaci, ale o reálný pohyb ovladače přesně kopírující pohyb při opravdovém sportu.

nintendo

Hra Wii Party, která je letošní podzim součástí balíčku s konzolí Wii nabízí 80 zábavných miniher, ve kterých můžete soutěžit a bavit se s kamarády či celou rodinou. Řešte zapeklité kvízy, zahrajte si deskové hry, předávejte si časovanou bombu, která vám nesmí vybuchnout v ruce, zahrajte si s ovladačem na schovávanou, nebo si užijte další spoustu her v pohodlí domova.

Letošní podzim nabízí také několik dlouho očekávaných novinek. Jedinečný sportovní zážitek přináší Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games. Oblíbené postavy, ježek Sonic a italský instalatér Mario vám na pozadí nadcházejích Olympijských her přináší sporty jako fotbal, kanoistiku nebo jízdu na koni. Dalších 50 sportovních aktivit si můžete užít na prázdninovém ostrově Kawawii se hrou Go Vacation. Pokud rádi tančíte rozjeďte to s kamarády v battlu nebo ve společné choreografii s novými hity s taneční sérií oblíbeného Just dance 3.

Pokud patříte k fanouškům dobrodružných her je tu pro vás letošní horká novinka. Hra, která si získává srdce kritiků i fanoušků, jménem The Legend of Zelda: Skyward Sword. Ve hře se v roli hrdiny Linka snažíte probojovat bájným světem a zachránit princeznu Zeldu pomocí opravdových pohybů svého těla.

nintendo

Chcete svého osobního trenéra a nebaví vás chodit do posilovny? Máte ho mít! Pro všechny, kteří potřebují po vánocích shodit nějaké to kilo nebo si jen rádi občas zacvičí je tu titul Wii Fit Plus. Ten vám dokáže sestavit denní cvičení ušitá na míru. Spolu se hrou totiž získáte speciální cvičící podložku jménem Wii Balance Board, která umí měřit vaše těžiště a rozložení váhy a okamžitě přenáší všechny údaje do televize. Program tak kontroluje zda cviky, které provádíte, děláte opravdu správně, motivuje vás držet tempo při aerobiku a otevírá nové úrovně při zábavných nintendobalančních hrách. S těmi se váš obývák přemění například v horské středisko a vy před svou televizí jedete závod v obřím slalomu, můžete udělat turnaj ve skocích na lyžích do dálky nebo balancovat nad propastí při chůzi na laně. Hra Wii Fit Plus tak přináší spojení hry a sportu a zabaví celou rodinu.

Hrát si s Wii zvládne opravdu každý. Pro ovládání většiny her totiž používáte pohybů své ruky nebo celého těla, které hra rozpozná a přenese je na obrazovku před vámi. Pár tlačítek se na ovladači najde, ale mají unikátní tvar i umístění a tudíž vám vše relativně rychle přejde do krve. Wii poslouží také jako nástroj pro surfování po internetu a dokáže také přehrát videa z YouTube. Wii navíc obsahuje rodičovský zámek díky kterému můžete nastavit jaké hry a funkce může vaše ratolest využívat a ty které ne, zabezpečit kódem.

Zatímco se Wii ohřívá na trhu už téměř 5 let a má po celém světě desítky milionů spokojených zákazníků ze všech skupin, od letošního jara nabízí Nintendo unitkátní novinku, která o přízeň hráčů teprve začíná bojovat. Nazývá se Nintendo 3DS a jedná se o přenosnou herní konzoli, která se s přehledem vejde do kapsy od kalhot. Své děti tak můžete zabavit třeba při cestě v autě na dovolenou nebo při návštěvě u babičky. Unikátní je tento přístoj v tom, že dokáže zobrazit prostorový trojrozměrný obraz, jaký znáte například z kina, bez nutnosti nosit speciální brýle. Což možná zaujme také tatínka.

Více na www.mojenintendo.cz a na www.cqe.cz

   
22.11.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme