O Herlíkovicích slyšel v Čechách asi téměř každý, a to nejen lyžaři. Jeden z nejoblíbenějších českých lyžařských areálů láká nadšené i začínající lyžaře také v sezóně 2015/16. Zároveň představuje několik novinek. Krkonošské středisko nedaleko Vrchlabí investovalo nejen do zasněžování a odbavovacích systémů, ale také do zajištění ubytování. Jednotlivci, rodiny, ale i větší skupiny budou moci v Herlíkovicích využít areál s ubytovací kapacitou přes 350 lůžek, a to přímo pod sjezdovkou.

Skiareál Herlíkovice - Bubákov

Skiareál Herlíkovice - Bubákov tak přináší rozšíření služeb a zlepšení komfortu pro lyžaře, ale ceny skipasů se nezvyšují a zůstávají stejné jako v loňské sezóně. Navíc mohou návštěvníci opět využít zvýhodněné ceny lyžování od pondělí do čtvrtka.

Skiareál Herlíkovice - Bubákov

Hlavní úspora je připravena pro náruživé lyžaře již nyní. Pokud si totiž pořídí celosezónní skipas během listopadu, významně ušetří. Při nákupu do 22. 11. zaplatí o 1 100 Kč méně. A to už stojí za to…

Skiareál Herlíkovice - Bubákov

Po roční odmlce bude opět v provozu oblíbený ubytovací areál EDEN na dojezdu herlíkovických sjezdovek. Pro ubytované hosty v hotelu, apartmánech nebo turistické ubytovně nabízí provozovatel zvýhodněné skipasy a balíčky služeb. Spojení lyžařského areálu Herlíkovice a  ubytovacího areálu EDEN přináší ideální kombinaci pro zimní dovolenou rodin s dětmi i lyžařské výcviky školních skupin.

„Každý lyžař určitě náležitě ocení přímé propojení hotelu a sjezdovky. Ráno může rovnou u hotelu nazout lyže a dopravit se ke vleku, večer pak může  na lyžích dojet zase až k recepci hotelu. A přes den si také může udělat libovolnou pauzu na odpočinek,“ upřesňuje výhodnost  ubytování doslova pár kroků od sjezdovek Michal Hošek ze společnosti Snowhill, která areál provozuje.

Ubytovací areál EDEN nabízí hotel o celkové kapacitě 63 lůžek, ten disponuje 12 dvoulůžkovými a 13 třílůžkovými pokoji. Každý pokoj je kompletně vybaven stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV se satelitem. Ubytovna nabízí kapacitu 290 míst, a to 65 dvou- až šestilůžkových pokojů plus 3 apartmánech pro 7 osob. Sprchy a WC jsou společná pro jednotlivá podlaží každého objektu.

Skiareál Herlíkovice - Bubákov

Lyžaři zajisté ocení také výhodné balíčky na lyžování s ubytováním. Víkendové lyžování s dvoudenním ubytováním v hotelu se snídaní vyjde dospělého od 1 800 Kč, dítě pak od 1 100 Kč. Zajímavou nabídku má provozovatel nachystanou pro studenty středních a vysokých škol. Dvoudenní skipas s ubytováním na turistické ubytovně včetně snídaně mohou získat za bezkonkurenčních 1 200 Kč, celotýdenní lyžování s ubytováním a snídaní je pak vyjde pouze na 4 000 Kč. “Tomu se říká prázdniny…”

Skiareál Herlíkovice - Bubákov

Kompletní přehled najdete zdehttp://www.snowhill.cz/herlikovice/Specialni-nabidky

Velká změna se udála také v gastronomii. Provozovatel se rozhodl poskytnout návštěvníkovi služby přímo úměrné kvalitě areálu a očekávání zákazníků. Areál proto bude provozovat gastro zařízení ve své vlastní režii. Jedná se o samoobslužnou restauraci u lanovky, skibar, bistro a bufet na sjezdovkách i restauraci s obsluhou na dojezdu areálu. Zkušený tým bude připravovat denní menu s rozmanitou nabídkou české i zahraniční kuchyně.

Z uvedených informací vyplývá, že Herlíkovice - Bubákov jsou ideálním areálem pro kvalitní lyžařské vyžití sportovních i rekreačních lyžařů. Naleznete zde vždy profesionálně připravené tratě po vzoru zahraničních středisek a stejně tak bezpečnou a komfortní dopravu lyžařů s dostatečnou přepravní kapacitou. Na své si přijdou sportovně zaměření lyžaři na černých a červených sjezdovkách s parametry pro lyžařské závody. Začátečníci a děti zase mají k dispozici sklonově přijatelné plochy, které jim umožní bezpečnou lyžařskou výuku. Celkově nabízí areál Herlíkovice-Bubákov 12,4 km lyžařských tratí.

Skiareál Herlíkovice - Bubákov

Pro děti je navíc k dispozici samostatný dětský areál oddělený od sjezdových tratí, kde pro přepravu využívají komfortní pojízdný koberec, lanový vlek a lyžařský kolotoč. Profesionální lyžařská výuka je zajišťována zkušenými lektory a to jak formou skupinových, tak individuálních lekcí, ušitých na míru vám či vašim dětem.

Pro provoz každého prvotřídního střediska je samozřejmostí kompletní nabídka služeb v oblasti půjčovny a servisu lyžařského vybavení včetně bezpečného seřízení lyžařského vázání. Kromě toho se návštěvníci areálu mohou i letos těšit na testování nových modelů lyží zdarma.

Více na www.herlikovice.cz.

Reklama