K dnešnímu tématu jsem oslovil populární herečku Sandru Pogodovo, abych se jí zeptal, zda si dovezla z cest nějakou raritu. Překvapilo mě, když řekla, že si dovezla smůlu...

Rarity z cest, tak zní téma dnešního vydání magazínu. Herečka Sandra pogodová si dovezla něco, co by si raději nikdy nepřivezlo: smůlu!

SandraDovezla jste si z cest nějakou raritu?
Přivezla jsem si ze Stromboli dva lávové kameny, je tam úplně černá pláž a je jich plná. Netušila jsem, že se to nemá dělat, protože to nosí smůlu. Chystám se, odvézt je zpátky, musí se vrátit na místo, kde je člověk sebral.

A přinesly vám smůlu?
Nevím, jestli mi přinesly smůlu, mám je raději na balkóně, hodně tomu věřím. Ale aspoň se znovu podívám do jižní Itálie - je tam krásně.

Fototéma: Rarity z cest

  • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
  • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

Reklama