Herečka Betka Stanková je maminkou roztomilé, rok a půlleté holčičky Alžběty, a tak jako mnoha maminkám, i jí záleží na bezpečnosti a pohodlí svého dítěte. A k tomu je zapotřebí i ten správný kočárek.

Zeptali jsme se:
Co ovlivnilo Váš výběr kočárků, ve kterém budete vozit svoje dítě?

Jako každá správná prvorodička jsem neměla absolutně žádné představy o tom, jak by měl TEN SPRÁVNÝ kočárek vypadat a co všechno by měl mít!
Naštěstí se mi dostalo v dětském  obchode Trendy baby velmi dobré rady a hurááá - jeden úžasný kousek od  ICANDY byl náš.

icandy

Cestujete s kočárkem a s dítětem? Pokud ano, jaké předpoklady by měl splňovat kočárek, se kterým cestujete?
Jsem řidička a taky ne moc silná žena :-), a to byly na začátek dva důležité důvody, kvůli kterým jsem se nakonec pro ICANDY rozhodla. Tento kočárek se dá velmi rychle a šikovně složit, krásně a pohodlně se vejde do kufru auta a hlavně - jeho rozložení i složení bez problému zvládnu sama! Samozřejmě nejdůležitější je pro mě  i to, že se v něm nejlíp cítí Alžbětka.

Patříte k těm maminkám, které mají rády moderní styl i v takových věcech, jako je kočárek a jeho doplňky?
Přiznám se, že ráda podléhám věcem, které mi usnadňují fungování s dítětem, a k tomu samozřejmě patří i doplňky jako jsou třeba držák na pití, slunečník, teplé rukavice do zimy, které se připevní na rukojeť kočárku, pak ochranná clona před sluníčkem i deštěm atd. To vše ICANDY splňuje.

V některých rozvojových zemích matky děti nosí a kočárky vůbec nemají, mnohdy je ani neznají. Dovedete si to představit?
V případě, že bych byla ženou z rozvojové země, určitě by byl pro mě tenhle způsob nošení dítěte naprosto přirozený a jediný možný. Je to však jinak, takže odpověď je jasná. :)
Ale i u nás samozřejmě bylo období nošení v manduce  - a nosit se v náručí naštěstí moje dítě pořád ještě chce!

Děkujeme za odpovědi

betkadvaaa

betkatriiii

Betka je majitelkou tří kočárků

Více o těchto kočárcích najdete na www.trendybaby.cz

Čtěte naše články:

Kompletní sortiment kočárků Mima si můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet v kamenné prodejně Trendy Baby v Nupakách u Prahy, nedaleko obchodní zóny Průhonice – Čestlice.
Adresu prodejny i kompletní nabídku naleznete na e-shopu www.trendybaby.cz.
Majitelky obchodu a e-shopu Trendy Baby jsou zároveň výhradním dovozcem značky iCandy do České republiky a kočárky distribuují i do dalších obchodů s potřebami pro maminky a děti.

Nabídku kočárků MIMAa iCandy najdete na www.trendybaby.cz

V kamenné prodejně Trendy Baby v Nupakách u Prahy můžete očekávat nadstandardní služby, počínaje odborným poradenstvím při nákupu kočárku i další výbavičky až po přizpůsobení otevírací doby vašim časovým možnostem.

Inspiraci pro svůj nákup hledejte na www.trendyaby.cz

Reklama