Čtenářka Katy má ráda staré české filmy a když může stále se na ně dívá. A její koníček s ní sdílí i její dcera. Děkuji Vám Katy za příspěvek. Já na to pomalé tempo dnes již nemám. Všechny ty filmy mi přijdou hrozně rozvleklé…

Ať dělám co dělám u mě vede starý český film .Jak vidím Vlastu Buriana ,Oldřicha Nového,Hugo Hasse a další herce prostě neodolám.

A některé jejich hlášky znám nazpamět. Moje rodina dokonce pořádá soutěže, kdo řekne i větu ze starého českého filmu.Musím říct ,že většinou vím skoro vše.

A dokonce když je film v televizi tak jej pravidelně sleduji.Jsem sice mladá ,ale filmy pro pamětníky a jejich herci pro mě mají neobyčejné kouzlo.A co je hlavní moc se tam nestřílí ,vlastně skoro vůbec. A to je v dnešní době něco neuvěřitelného.

Dokonce moje dcera (16)se se mnou občas dívá a to je co říct.

Asi jsem velký romantik ,ale dnešní herci jsou sice hezcí ,ale kouzlo našich pamětních herců nemají a nikdy mít nebudou.
 
S pozdravem Katy.
Text nebyl redakčně upraven


Pomalu končí téma:Jaká je vaše oblíbená filmová postava?

Jednu z vás, která přispěla k dennímu tématu, za chvíli kolem 16. hodiny odměním. Zábavnou společenskou hru: Světový film vám jako dárek pošle firma Albi. Věřte, že se u ní skvěle s přáteli pobavíte. Mám s ní osobní zkušenost...

Společenská hra: Světový film

Reklama