Dcera čtenářky Bohuše Simonka se do školy tolik těšila, že už v sobotu byla nachystaná. Ale nakonec se tam málem 3. září nedostala - proč? To už si přečtěte v čtenářčině příspěvku...

Dramatické události prožila před prvním školním dnem dcera čtenářky Bohuše...


Zdravím vás všechny a alespoň v bodech posílám svůj příspěvek naší prvňačky Simonky:

Sobota 1.9.2012 Simča se už nemůže dočkat do školy... natěšená převelice, celý den se probírá svojí aktovkou a své školní pomůcky se svojí milovanou Hello Kitty neodkládá ani večer a sladce se svojí školní společnicí usíná.

simonka

Neděle 2.9.2012: Všechny tři naše děti skolila střevní chřipka, takže to natěšení ze školy šlo stranou a děti nestíhají běhat mezi WC a sprchou...raději si každý rezervoval svůj kbelík a já celý den lítám s hadrem a savem. Vůbec se neví, jestli zítra do školy vůbec nastoupíme. Snad to bude ta „jednodenní“,která naším okolím putuje.

Pondělí 3.9.2012: Střevní chřipka dětí naštěstí odezněla, ale ne daleko, přesedlala na tatínka... a tak se naše malá školačka zahájení zúčastní. Ještě je sice bledá a unavená, ale natěšená...ale myslím, že ten elán a chuť do školy ji brzy přejde.

simca

simonka

A teď je třeba obrnit si nervy a s chutí „do školního shonu“ Super den přeje,
Bohuša

P.S. a teď jenom musím rychle spálit ty bakterie a bacily a věřit,že ta střevní potvora mě neskolí!

Pozn.red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 3. září 2012: Malý školáček, školačka

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, kterou čtenářku jsem vyhodnotil jako vítězku tématu a odměním ji slíbeným dárkem, totiž sadou psacích potřeb STABILO a vybarvovací knížkou Hravé úkoly pro kluky a holky - uvolňovačky (vydal FRAGMENT).

ceny

Reklama