Krásný den všem.Přemýšlela jsem, kdy už se dá mluvit o úchylce. Google mi našel, že význam úchylky je odchylka. Takže něco, co se vymyká běžným zvyklostem.

Třeba když většina lidí zapíná na kalhotech nejprve knoflík a pak zip a já to dělám naopak, už to se dá považovat za "úchylečku"?

Spousta žen říká, že má úchylku na kabelky a botičky. Ale není už úchylkou to, když ji žena nemá? Pokud s nimi nespí nebo je "neočmuchává", přijde mi to normální. A ani v tomto případě nevíme, jestli jí prostě jen nevoní kůže, nebo nezjišťuje, zda je čas aplikovat deodorant do bot.

Většinou se o úchylce mluví v souvislosti se sexuálním chováním, s náklonností k druhému pohlaví, ale vlastně i ke stejnému pohlaví, ke zvířatům, k věcem a dokonce i rostlinám. Takže podle výše popsaného principu - většině žen se líbí vlasáči, takže já mám úchylku na plešouny.

Jakmile se ve skupině mužů objeví hlava jako koleno, nedokážu z něj spustit oči. Zajímavé je, že spousta mužů bez vlasů to má bohatě vykompenzováno porostem na zbytku těla.

Takže následně mé oči zabloudí do výstřihu, jestli se odtud skutečně tlačí porost. Ani nevíte, jak se kolikrát musím přemáhat, abych si nesáhla (jak na holou hlavu, tak na zarostlou hruď). Asi by se dotyčný dost divil.

Se skutečným sexuálním úchylem jsem se nikdy osobně nesetkala. Naštěstí. Ale "úchyláčků" už jsem pár potkala, nebo o nich slyšela od kamarádek. Jeden prý vyžadoval, aby při sexu měla slečna na sobě vysoké podpatky. Proč ne, pokud si s nimi nepropíchne prostěradlo, nebo ho v záchvatu vášně nenakopne... třeba do oka.

Jiný prý do "akce" šel jenom po hádce. Zjitřené emoce prostě dělají svoje. Na dalšího bylo nutno šišlat a jiný to chtěl zásadně mimo domov.

To prý skončilo, když si to rozdávali na záchodku diskotéky a odvedle se ozvalo: "Hele, pocem, tady někdo šuká!"

No a jiný vyžadoval, aby u toho bylo puštěné porno. A největší úchyl byl ten, co po kámošce vyžadoval, aby mu žehlila ponožky :-)
Poodhalím i něco o svých blízkých setkáních. Jeden z mých ex toužil po sexu ve vlaku. Mluvil o tom snad pořád, bohužel při té naší první a jediné společné cestě vlakem měl spoustu výmluv.

I jiné pokusy o sblížení mimo domov nedopadly uspokojivě. U dalšího jsem měla pocit, že snad sex vůbec nepotřebuje. Až z něho nakonec vylezlo, že ho nevzrušuji, pokud na sobě nemám sukni.
Hezký den s neškodnými úchyláčky přeje Heligona.


Hezké, za největší úchylku pokládám to žehlení ponožek. Magor. :-)) Můj exmanžel si dělal vedle postele komínek z oblečení. Měl v tom systém. Končil ponožkami. Když jsem ho chtěla zcela vykolejit, prostě jsem v noci „nerada“ rozkopla komínek. Ráno byl spolehlivě mimo sebe. :)) Míša

A na co jste "ujetí" vy? Dnes si povídáme o úchylkách a úchylech. Od těch roztomilých, co se třikrát přesvědčují, že vypli sporák, až po ty nejbizarnější. Pište mi, jestli jste se s nějakým úchylákem setkali a co jste dělali na redakce@zena-in.cz.

Hrajeme o značkovou voňavou aviváž.

Reklama