Hezký den.
Při dnešním tématu jsem si vzpomněla na svého prvního. Plánovala jsem, že ho na tu velkou událost nechám čekat docela dlouho. Tuším, že to měly být asi tři měsíce. Jenže člověk míní a život mění. Jednoho krásného dne mi můj milý oznámil, že asi za dva týdny nastupuje na vojnu. Tím se moje předsevzetí zhroutilo a doba zdrženlivosti se výrazně zkrátila.

Ani jeden z nás nechtěl čekat několik měsíců na další vhodnou příležitost, takže mi zbývalo několik málo dní, abych se na "to" připravila. Těšila jsem se na velkou romantiku. Přítel pro mě chystal načinčaný pokojíček v hotelu, který vlastnil jeho kamarád. V den D za mnou přijel a oznámil mi, že žádný hotel nebude. Kamarád má lukrativnější zákazníky.

Odjeli jsme do našeho bytu, který býval o víkendech prázdný. Romantické lože nahradila postel rodičů přehozená dekou a svědkem se stala jejich svatební fotka nad postelí. Možná bylo vážně lepší si počkat na lepší podmínky a příjemnější prostředí.

V dalších vztazích jsem už  moc neřešila odkládání, jako spíš vzájemné sympatie, příhodnou atmosféru a hezké místečko jen pro nás dva. S mým současným přítelem jsme využili vlastně první vhodné příležitosti, kterých na kolejích nebylo zrovna mnoho. Došlo k tomu zhruba po dvou týdnech. Hned vzápětí se u mě projevily zdravotní obtíže, kvůli kterým jsme měli na dalšího čtvrt roku utrum. Takže paradoxně jsem prožívala tu krásnou platonickou lásku až s několikátým partnerem.

Těžko říct, co je lepší. Každému bych přála, ať k tomu dojde až je připraven a nebyl nucen okolnostmi nebo partnerem "přes náturu". A hlavně dříve či později, jen si to krásně užít.

Přidám i zážitek mojí mamky. Ta trvala na modelu "až po svatbě". Vyprávěla mi, jak ji nápadník vzal na projížďku autem. Už spolu byli zřejmě nějakou dobu, tak si chlapec začal dělat nároky. Maminka ho okamžitě odkázala do patřičných mězí. Mladík to nerozdýchal, maminku na místě vysadil z auta a odfrčel v oblaku dýmu. Tím jí zařídil nejen krásnou a dlouhou procházku, ale taky utvrzení v jejím rozhodnutí.

Heligona

Text nebyl redakcí upraven.

A tak se pozná gentleman...

Téma na dnešek zní: Jak rychle skočíte chlapovi do postele? Nechala byste se zlákat k němu domů hned na prvním rande, nebo o vás musí muž dlouho usilovat?Za jak dlouho mu podlehnete? A za jak dlouho jste podlehla svému příteli, manželovi, milenci?

Pište nám své názory, příběhy a zkušenosti na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama