Dobrý den milá redakce.

Když jsem byla ještě hodně mladá s přítelem jsme se strašně opili a já si nechala vytetovat na zadeček jeho jméno. Ráno jsem měla šílenou kocovinu a zjistila jsem, že to nebylo jméno mého kluka, ale jeho pitbula Žeryk. Když to zjistili naši...

Maminka plakala asi tři dny a tatínek řekl, že si to nechám odstranit a abych žeryka neukazovala na plovárně v plavkách, vydělám si na odstranění celoprázdninovou brigádou. Bydlím na malé vesnici. Jediná možná brigáda byla v místní sámošce prodávat zmrzlinu. Bylo deštivé léto a provize z čokoládové polevy a kornoutku navíc byly mizivé. O zmrzlinu nikdo nestál. Žeryk je se mnou dodnes.

První kluk, před kterým jsem se odvážila až několik let poté svléct byl pokérovanej frajer, který přijel s kámošema na naší diskotéku. Uplně mě pobláznil. Tvrdil, že aby nikdo neočumoval Žeryka, mám si nechat udělat kérku zepředu na prsa. To byla jízda. Hned ráno jsem si v zrcadle prohlížela krásného dráčka s naprosto sexy kukučem přes celá prsa. Byla jsem v sedmém nebi. S tím frajerem jsem otěhotněla. Mé tělo dostalo ženské tvary, dráček celkem slušné rozpětí a poněkud protáhlý ksicht. Když jsem konečně dokojila a můj syn nastoupil na gymnázium, zbylo ze saně něco jako napůl zetelelý netopýr. Snad touha se vymanit z neblahých okolností svých kérek, snad flaška fernetu...

Synovi jsem do křestního listu uvedla ke jménu Bohumil druhé Žeryk, ať ví, že ho máma miluje až půjdeme spolu v létě zase k rybníku plavat.

A drak? Chodím teď s jedním frajerem, co má děsně vymakané bicepsy a jsme v posilovně pětkrát do týdne. Když makám na benčpresu, mává křídly. A když mě chytne ze zátěže křeč, má sexy pohled, jak Dr House.

Vaše věrná čtenářka Helenka

Text nebyl redakcí upraven.

Správný tatér lidi v opilosti nepřijímá. Právě proto, aby nedošlo k takovým "přehmatům". Nicméně Žeryk by šel přemalovat.

Dnes si povídáme na téma tetování. Jaký je váš názor?

redakce@zena-in.cz

Reklama