Otevření psího butiku se může stát úžasnou společenskou událostí plnou VIP hostů. O tom jsem se přesvědčila v „Just your friend“- Hunter na pražském Újezdě. Pozvání dostali zajímaví hosté i se svými čtyřnohými mazlíčky a tak jsem byla zvědavá, kdo přijde.

V pozvánce stálo, že v doprovodu svých psů můžou přijít i novináři, ale to jsem si rozmyslela. Alwin je sice atraktivní pes, ale moc se „nekamarádí“  se svými soukmenovci. Nechtěla jsem riskovat, že si uříznu ostudu a vypravila se tam raději sama. Tedy ne úplně sama, milou společnost a garde mi dělal „náš“ redakční fotograf Michal Protivanský, který tento příspěvek doplnil svými snímky.  V jeho přítomnosti se cítím bezpečně a ztrácím trému před celebritami. A že jich tam nebylo málo. Pozvání přijali David Kraus s Hugem, Kateřina Sokolová a Richie, Yemi AD a Summer  a Helena Vondráčková s Elsou.

Na tu jsem se těšila obzvlášť.

helena

Nezklamala a přišla v doprovodu své německé „ovčandy“. Nebo to bylo spíš naopak? V této dvojici měla Elsa jasně navrch, což Helenu Vondráčkovou přivádělo do sympatických rozpaků a v očích nás, „obyčejných“ čumilů, jí to polidšťovalo.

helena

Dokonce tak, že mi poskytla minirozhovůrek, ve kterém jsem se dozvěděla, že její fence nemeckého ovčáka Elze jsou čtyři roky, a pro toto plemeno se rozhodla z bezpečnostních důvodů po přestěhování na venkov. Jinak byla spíš na „kokříky“.

helena

Přestože Elza neustále štěkala, a moc nedbala pokynů své paničky - nechtěla sednout, zůstat a z toho povyku a množství psů byla evidentně rozhozená, zachovala Helena důstojnost a profesionálně pózovala fotografům, rozdávala úsměvy na všechny strany a moc jí to slušelo.

helena

Všimněte si, jakou pozornost věnovala svému outfitu, byla se svou čtyřnohou přítelkyní dokonale sladěna.

kraus

Sympaticky a naprosto ležérně působil David Kraus se svým buldočkem Hugem, který občas zavrčel  na ostatní psí návštěvníky, ale jinak se tvářil, jako by světla blesků byla jeho denním chlebem.

hugo

Důstojnost a grácii si zachoval chrt, který se svou paničkou ladně polehával na měkkých poduškách s kukučem profesionální modelky

chrt

Poněkud později dorazil Yemi se svým bíglem Summerem, jehož bělostná srst skvěle ladila s běloskvoucím chrupem páníčkovým.

yemi

Všichni zúčastnění byli krásní a pyšní na své svěřence

všichni

Celá párty na oslavu otevření butiku proběhla poměrně rušně za štěkotu psů, blýskání fotoaparátů, zobání psích i lidských pamlsků a končila několikanásobným přestřižením pásky.

páska

Přeji butiku, aby na této prestižní adrese dlouho vydržel a nakupovalo v něm hodně (nejen VIP) zákazníků

Foto: Michal Protivanský

 

Reklama