Styl

Helena Konarovská: Lezu ženským do kabin a sahám jim na prsa

O Heleně Konarovské jste už určitě slyšeli. Možná jste ji viděli v některém televizním pořadu, jak radí ženám s výběrem správné podprsenky. Také jste měly potom pocit, že s tou vaší „podprdou“ není něco v pořádku a chtěly byste si nechat poradit? Já jsem se osmělila a požádala paní Konarovskou o setkání.

Zajímala mě nejen jako odbornice přes spodní prádlo a podprsenky, ale i jako člověk. To, že je pěkně od rány, jsem se přesvědčila už při prvním telefonátu. „Rozhovor? Klidně, ale připrav si, broučku, inteligentní otázky.“ Aby ne, takových už tu bylo a všichni se jí ptali na to samé, takže jí to musí už pěkně nudit.   

Napsala jsem si zhruba body, protože mi bylo jasné, že při jejím naturelu to nebude stylem „otázka - odpověď“, ale doslova smršť. Oblékla jsem si dokonce svou nejlepší podprsenku, kdyby náhodou došlo na lámání chleba a dostaly jsme se od teorie k praxi. U paní Konarovské bych se nedivila ničemu.

prádlo

Vešla energicky do svého butiku, hodila na mě oko.  

„Á, už je tady to zvíře?“ To myslela mě. „Kafe. Zvíře si vezmu s sebou nahoru, a jestli bude chtít, udělejte mu taky.“

To vřelé oslovení ze mě setřáslo poslední zbytečky trémy a mohla jsem položit první (určitě banální) otázku.

Dnes patříte mezi celebrity a ve svém oboru nemáte konkurenci, jak to všechno začalo?
Příroda mě obdařila velkými ňadry, a když jsem na sebe sháněla plavky, všude na mě koukali zpatra a říkali: Na „TO“ nic nemáme! Vždycky jsem odešla „s brekem“. Ale kvůli tomu jsem si svůj vlastní obchod neotevřela. K prádlu jsem se dostala vlastně náhodou. Když zrušili ÚLUV, kde jsem pracovala, neměla jsem do čeho píchnout. Sháněli někoho do obchodu s prádlem, tak jsem to vzala, abych neseděla doma. Nemám problém s komunikací. Začala jsem ženským lézt do kabiny, a sahat jim na prsa. Bez toho se správná velikost nenajde.

prádlo

Co tomu říkaly?
Většinou jim to nevadí. Ale některé ženy mají problém dotýkat se samy sebe, nemají vztah ke svému tělu, a tak je jim nepříjemné, když se dotýká někdo jich. No tak vem si pořádně tu svou kozu do ruky a nacpi ji do toho košíčku… (A názorně předvede na sobě.) Za to může výchova. Ta dokáže napáchat na ženské psychice nenapravitelné škody. Většina žen je se svým poprsím nespokojená, buď se jim zdají moc malá, nebo moc velká. A správná podprsenka jim může narovnat sebevědomí.

Je to začarovaný kruh. Zakomplexovaná matka těžko vychová sebevědomou dceru. Matka, která nesnáší své tělo, nenaučí svou dceru, aby se měla ráda. A nespokojená matka většinou vychová zase nespokojené dítě.

Trpíte profesionální deformací a koukáte ženám na prsa?
Na jasně. Teď už mi stačí tři vteřiny a vím. Trochu se zaklonila a mrkla na mě, znaleckým okem.) Vás bych šacovala na jednoduché prádlo, jednobarevné, žádné krajky a vzorečky.

Odhadla mě naprosto přesně.

prádlo

Ale já bych si taky třeba ráda pořídila nějakou kraječkovou, nebo červenou...
K vám by to nešlo. Není vám to vlastní. S tím se prostě musíte sžít, abyste se cítila dobře. Nenaučila jste se to nosit. Tuhle jsem v Paříži pozorovala tak dvanácti, třináctiletou cácoru, jak si zkoušela kalhotky. Vystřídala jich spoustu, vždycky vylezla před kabinku a pozorovala se ze všech stran. Jestli jí někde nevylezl nějaký „špíček“, jestli se to někde nezařezává, jestli jí to správně kopíruje prdelku. Přesně věděla. Ty, co si vybrala, byly naprosto dokonalé.

Takže buďte svá a do ničeho se nenuťte. Doporučila bych nějakou jednoduchou, třeba lahvově zelenou, červená je na vás moc výstřední. Vy jste praktik s mužským myšlením. (Zase mě prokoukla.)

Pravda, neumím používat ty klasické ženské zbraně, jsem jako hrom do police
Máte zase jiné přednosti, které dokážou okouzlit, nemyslete si. Jste typ Francouzky. Přesně. Tmavé obočí, tvar rtů, hladký účes, široká ramena. Nechte si ušít kalhotový kostým, do něj bílou košili a uvidíte… Nebo třeba malé černé.

prádlo

Mám nohy do o, sukně nenosím.
Stačí zvolit správnou délku. A co si myslíte, Francouzky. Ty mají taky křivé nohy a klidně si vezmou vzorované punčochy!

A jsme zase u toho sebevědomí. Když jsem si měla obléknout svoji první podprsenku, byl to děs. Nakonec jsem chodila bez ní až do dvaceti, než na mě kluci začali pokřikovat kvůli trčícím bradavkám.
Jednu moji známou jsem naučila nosit podprsenku až ve třiapadesáti. Do té doby chodila bez. A ta měla prsa... opět názorně ukáže velikost. Byla to jinak velice inteligentní a elegantní dáma. A najednou jí začalo být podezřelé, že na ni všichni nějak divně civí. A co sis myslela? Že to nikdo nepozná? Přitažlivost zemská je pěkná potvora. Kdy jsi měla na sobě naposledy podprsenku? V sedmnácti!

Ale to je případ od případu. Měla jsem zákaznici, které bylo osmdesát, a měla prsa jako patnáctiletá. A naopak třináctiletá měla prsa staré ženy.

A co push-upky? Připadá mi to jako podvod na muže...
Pokud má žena push-upku a cítí se v ní dobře, žádný muž to nevnímá. A pokud si ji svléknete a on si víc všímá výztuže než vašich prsou, tak není něco v pořádku s ním, a ne s vámi.

prádlo

Určitě k vám chodí nakupovat podprsenky i muži. Znají správnou velikost, nebo ukazují: „Asi takhle?“
Jak kteří. Někteří ukazují i podle dlaně, jiným doporučím, aby přinesli třeba nějakou starou podprsenku. Muži je většinou „kradou“ ve špinavém prádle a tajně nosí ke mně. Podle obnošenosti se dá snadno odhadnout velikost a případné nedostatky. Kde je vytlačený košíček, na jaký háček se zapíná, jak jsou vytahaná ramínka. Ale muži, kteří se ženám věnují a vezmou ji na nákup s sebou, umí většinou vybrat lépe než ženy. Inteligentnímu muži ale stejně záleží víc na tom, aby pro něj byla žena sexy, a vnímá spíš její ňadra než podprsenku.

Jaký máte názor na silikonová ňadra?
Dřív jsem to odsuzovala a říkala, smiřte se s tím, co vám příroda nadělila, mějte se ráda taková, jaká jste… ale pak jsem to přehodnotila. Všechno, co podpoří ženskou psychiku, je ku prospěchu. A prsa jsou pro ni hodně důležitá. Smíří se třeba s amputací nohy nebo ruky, ale když jí amputují prsa, úplně jí to položí. Ženská psychika je strašně křehká, a dnešní společnost na ni klade obrovské nároky, takže všechno, co jí může pomoc, je dobré. Ale zase se to nesmí přehánět. Jsem pro, aby si žena nechala „vykojená“ prsa poupravit, ale když si plošice dá udělat „géčka“, která jí z hrudníku trčí jako nehybné balony, vypadá to nepřirozeně. Měla jsem zákaznici, která si dlouhé roky šetřila na silikonová ňadra, a když už je konečně měla, najednou se cítila nesvá. Samozřejmě, že to přepískla, a byly pro ni cizí. Teď mi tady nekňuč, máš, cos chtěla. Tos musela mít rovnou kozy za devadesát tisíc a nestačily ti za padesát? Teď si, holubičko, zvykej! 

prádlo

Chodí za vámi spousta žen. Mnohé se stále vrací, ale našla se nějaká zákaznice, které jste nedokázala poradit?
To tady byl kluk, no kluk, asi tak osmadvacet, že chce ženě koupit podprsenku. Žádnou neměla, chodila v tričku uvázaným na uzel. Ta holka byla přesně ten případ, na kterém se podepsala její vlastní matka. Sama měla malá prsa a holka se jí „nepovedla“. Co ti tady narostlo, říkala jí s opovržením, a protože holka maminku bezmezně milovala, začala mít ke svému tělu odpor. Co řekla maminka, bylo svaté. Vyzkoušela si tady pár podprsenek, mimochodem moc jí slušely, měla opravdu hezká ňadra, ale nakonec se zabejčila, že žádnou nechce, a zase si uvázala to svoje triko na uzel. Když žena nemá kladný vztah ke svému tělu, tak jí žádná podprsenka nepomůže.

Vy pomáháte ženám, pomohl naopak někdo vám?
Tenkrát jsem dostala v tom obchodě s prádlem padáka. Moc vám děkujeme, strašně jste nám pomohla, ale už vás nepotřebujeme. Starou, se třema dětma vás nikdo nezaměstná.

Jenomže já neprohrávám. Přišla za mnou bývalá zákaznice. Holka bohatá, ať začnu sama podnikat, že mi půjčí z prodeje baráku. Tak já začala. Úplně jsme se vydali z peněz, stačilo to tak na zařízení krámu, ale ona ty prachy nakonec nesehnala, protože se jim barák nepodařilo prodat. Když už se mělo otvírat, měla jsem prázdné regály a žádné zboží. Sedíme s manželem v tom prázdném krámu, když přišla babička s vnučkou, také mou zákaznicí, a sedla si tady k tomu stolu. Povídáme si a ona se obrátí na manžela. Odvezeš mě? Samozřejmě, můj muž je gentleman. Kam pojedeme? Do banky.

prádlo

Brzy se mi podařilo všechno splatit a teď už mám třetí krám.

A proč se vaše značka jmenuje Le Chaton (koťátko), a ne třeba De Chevre (koza)? (Pokusila jsem se na závěr o „vtipnou“ tečku.)
Protože mám kromě manžela a tří dětí ještě dvě kočky. Válely se v kuchyni na zemi, všude překážely a můj nejmladší syn (mluví dobře francouzsky) na ně kouká a říká. A co takhle Le Chaton?

S paní Konarovskou by se dalo povídat dlouhé hodiny. Umí nejen nádherně, poutavě a vtipně vyprávět, ale i pozorně naslouchat. Někdy se naše role úplně vyměnily a ptala se ona mě. Ale můžu říct, že mi to vůbec nebylo nepříjemné, naopak. Na mou podprsenku jsme se nakonec nedostaly, ale není všem dnům konec. Určitě se tam v nejbližší době zase vrátím.

prádlo

Podívejte se na názorné video. Paní Konarovská na něm radí svým zákaznicím, jak vybrat správnou podprsenku. No řekněte, není kouzelná?

 

   
07.03.2011 - Krása - autor: Dana Haklová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [39] pecci91 [*]

  ona je dobrá a vyzná se,taky jsem ji viděla v nějakým pořadu v TV, hned bych k ní zašla akorát financí moc není:)

  superkarma: 0 13.03.2012, 11:45:53
 2. [38] magic11 [*]

  Tuto paní jsem díky včerejší soutěží vygůglila v show Jana Krause a byla úžasná, tak se do Opletalky asi taky vypravím. Mnohdy mi utečou peníze jinak.

  superkarma: 0 29.02.2012, 14:37:10
 3. [37] Jala [*]

  Perfektní článek i diskuse, objevila jsem to náhodou, i když o paní Konarovské už vím delší dobu. Stále se člověk vzdělává.Sml16

  superkarma: 0 28.02.2012, 15:46:36
 4. [36] sarahf38 [*]

  Když jsem za komunistů přišla do obchodu a chtěla na sebe podprdu(75E),tak mi řekli,ať si jdu do domácích potřeb koupit dva kýble :-(

  superkarma: 0 10.03.2011, 22:09:07
 5. avatar
  [35] Francaise [*]

  Díky videu paní Konarovské jsem se před časem naučila vybírat správnou podprsenku Sml67. Super!! Tak drahou jsem si sice ještě nedovolila, ale na druhé straně zase nešetřím příliš. Mám zkušenost, že dobrá podprsenka za 600-800 Kč vydrží dlouho a nosí se jako peříčko. Levnější raději nebrat Sml23.

  superkarma: 0 08.03.2011, 14:27:27
 6. avatar
  [34] Alka1 [*]

  Dana Svobodová — #15 Pro značnou část žen v našem regionu je částka 4000 polovina měsíční výplaty...Sml3

  superkarma: 2 07.03.2011, 19:37:10
 7. avatar
  [33] peetrax [*]

  Kuře — #29 taky bych musela vydělávat o dost jinak, abych si takovéhle věci mohla dovolit. Sml80 Holt jiné výdaje a úspory na jiné věci jsou přednější než na "pokec". Sml57

  superkarma: 1 07.03.2011, 19:32:53
 8. avatar
  [32] Florencie [*]

  Podobnou rádkyni jsem našla u nás ve městě. Díky ní mám dvě krásné podprsenky, které sedí na jedničku. Ano byly drahé, ale půl roku nošení na nich není vidět. Správná podprsenka dělá hrozně moc Sml22

  superkarma: 0 07.03.2011, 17:28:46
 9. avatar
  [31] Dante Alighieri [*]

  Dana Svobodová — #27 Já nosím jen černé. Sml16

  superkarma: 0 07.03.2011, 15:20:43

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Dása [*]

  on si člověk může na sebe navléknout sebekrásnější kus hadříku, ale jak pod tím nemá podprdu k něčemu, zazdí tím úplně všechno. A jenom proto, že spodní prádlo není vidět neznamená, že se na něm může šetřit. Pokud si někde koupí prádlo za super cenu, nezbývá než závidět. Pro mě koupě podprsenky pod 500,- v mé velikosti je naprosté sci-fi. Na video jsem se moc ráda podívala již po několikáté. V dubnu mám cestu do Prahy do centra, tak jsem si napsala do kalendáře i návštěvu paní Konarovské. Byla bych moc ráda, kdyby mi poradila, byť si myslím, že prádlo nosím správné velikosti, určitě si nechám poradit od odbornice a udělám si radost hezkým prádelkemSml67

  superkarma: 0 07.03.2011, 14:49:49
 2. avatar
  [29] Kuře [*]

  Dana Svobodová — #28 Dano, obávám se, že za celý rok za šminky neutratím ani 1000Kč... Věřím tomu, že ty podprdy jsou tam super, ale já bych si takovou koupila tak jednu na deset let. 1500 mi musí vyjít na jídlo a drogerii pro čtyři lidi na celý týden (a to je ta horní hranice, spíš to tlačím níž).

  Ono se to paní lehce káže, jaké prádélko komu sluší, ale řekla bych, že s běžným platem na to holky prostě nemají.

  1. na komentář reaguje peetrax — #33
  superkarma: 3 07.03.2011, 14:29:31
 3. [28] Dana Haklová [*]

  Anai — #23 Když si uvědomíte, za co jsou ženy schopné utratit pěníze, (cigarety, šminky, atd) proč ne za hezkou podprsenku. A já bych těch peněz nelitovala už jen za ten "pokec" s paní Konarovskou Sml16 Ať si o ní každý myslí, co chce, je to moudrá žena

  1. na komentář reaguje Kuře — #29
  superkarma: -1 07.03.2011, 14:17:18
 4. [27] Dana Haklová [*]

  Dante Alighieri — #18 Mají, taky jsem pro jednoduché a hladké. na barvě mi až tolik nezáleží

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #31
  superkarma: 0 07.03.2011, 14:11:24
 5. avatar
  [26] Pentlička [*]

  No, paní Konarovská je zřejmě odbornice, to jí neberu, ale je to typ ženy, které přímo nesnáším a bojím se jich - tzv. herdekbaby. Podprsenky krásné, ale 1500,- za podprdu si prostě nemůžu dovolit., nemluvě o 4000,-.Naštěstí mám velikost 80C, což je běžná velikost k dostání všude a klidně si ji koupím v HM za 390,- Kč a sedí mi.

  superkarma: 3 07.03.2011, 13:27:07
 6. avatar
  [25] Dante Alighieri [*]

  Kájina — #21 1590 už není částka tak omračující. Sml22 Počkám si, až dohubnu a pak hurá tam.

  superkarma: 0 07.03.2011, 13:22:40
 7. avatar
  [24] kareta [*]

  Anai — #22 Sml67 mám to samé...sedne mi podprda i z tesca za 150KčSml30

  superkarma: 0 07.03.2011, 12:57:21
 8. [23] Anai [*]

  Kájina — #21 Tedy nejdřív Dana (autorka) a teď i Ty... já snad do tý Opletalky přece jen zajdu! Tady ty holky ve Vodičkové jsou sice milé, ale nevěřím jim (sorry, jestli to čtou) až tolik z profesního hledikska. No a 1600 a hladké - proč ne jednou.... Sml30 

  1. na komentář reaguje Dana Svobodová — #28
  superkarma: 0 07.03.2011, 12:56:46
 9. [22] Anai [*]

  Dana Svobodová — #15 Ale jistě, stálo by mi to i za víc, kdybych byla zoufala z ostatní nabídky, ale mně fakt sednou běžné konfekční velikosti 80B (dříve 75B) úplně optimálně, takže nepotřebuju spec. obchod, navíc tam fakt měli ve slevě samé krajkové, které, jak jsem psala, nemusím. Ona asi prodává sama v té Opletalce.

  1. na komentář reaguje kareta — #24
  superkarma: 0 07.03.2011, 12:55:10
 10. avatar
  [21] Kájina [*]

  Dante Alighieri — #18 ja si u pí Konarovské koupila krásnou hladkou gelovou za 1590,- a jsem s ni max. spokojenáSml59Sml59Sml59 bylo to štěstí a obsluhovala mě právě ona a na ty její vtípky nikdy nezapomenuSml30Sml30Sml67 byla jsem nadšená a rozhodně se tam chci ještě vrátitSml22Sml22 ze 75 B se vyklubalo 70CSml52a výstřih jedna báseň Sml59 doporučuju našetřit a do prádla trochu vrazit peníze , vyplatí se to...Sml22

  1. na komentář reaguje Anai — #23
  2. na komentář reaguje Dante Alighieri — #25
  superkarma: 0 07.03.2011, 12:24:06
 11. avatar
  [20] kareta [*]

  nosím 80B i 70F...obě mi padnou...ani z jedné to nepřečnívá a nic mne nikdy bebolelo...ani neviselo, ani nevyčnívalo...tak nevím!Sml80

  superkarma: 0 07.03.2011, 12:12:47
 12. avatar
  [19] ToraToraTora [*]

  Podprsenku si koupit umím a hrdě říkám, že vím, jakou mám velikost. Nikde nic nepřečnívá, neposunuje se ani nezařezává. Jen se pohybuji v jiných cenových relacích

  superkarma: 2 07.03.2011, 11:58:12
 13. avatar
  [18] Dante Alighieri [*]

  Dana Svobodová — #15 Dano, mají tam i obyčejnou hladkou bez krajek a dalších ozdob? Jiné nenosím.

  1. na komentář reaguje Kájina — #21
  2. na komentář reaguje Dana Svobodová — #27
  superkarma: 0 07.03.2011, 11:50:34
 14. avatar
  [17] myše [*]

  Prádlo mají nádherné, to jo. Ale ty ceny jsou pro mě hodně "mimo mísu" prostě 3litry za podprdu nedám.Sml80

  ale chtěla bych...

  superkarma: 2 07.03.2011, 11:43:30
 15. [16] Dana Haklová [*]

  Žofie — #14 Nerozumí jenom podrsenkám, ale hlavně rozumí ženám.

  superkarma: 0 07.03.2011, 11:32:04
 16. [15] Dana Haklová [*]

  Anai — #6 Rozhovor se konal V Opletalově ulici. Tam má paní Konarovská hlavní "stan". Ptala jsem se jí samozřejmě, jakou nejlevnější a nejdražší podprsenku mají. Odpověď? Nejlevnější kolem 1600Kč, nejdražší kolem 4000Kč. Takže je jen na vás, jestli vám tyhle peníze stojí za to, abyste měla dobře padnoucí podprsenku. Já osobně myslím, že ano.

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #18
  2. na komentář reaguje Anai — #22
  3. na komentář reaguje Alka1 — #34
  superkarma: 0 07.03.2011, 11:30:17
 17. avatar
  [14] Žofie [*]

  Paní Konarovská je prostě úžasná baba. Vždycky ji v televizi hrozně ráda poslouchám. Myslím si, že tomu fakt rozumí a hlavně z ní mám pocit, že se nad nikoho nepovyšuje a umí dobře poradit. Pokud přijdu do obchodu a slyším - no tak na vás teda nic nemáme, tak tam se zaručeně už nikdy nevrátím.

  1. na komentář reaguje Dana Svobodová — #16
  superkarma: 0 07.03.2011, 11:06:02
 18. [13] Anime Otaku [*]

  Dante Alighieri — #12 Jo nákup správný podprsenky je důležitý. Já kvůli špatné velikosti podprdy trpěla bolestí hlavy která trvala asi 5 let (nojo v dospívání roste obvod i košíčky, jenže mým rodičům připadalo zbytečné kupovat nové, když staré jsou ještě dobré Sml80)

  superkarma: 0 07.03.2011, 11:00:39
 19. avatar
  [12] Dante Alighieri [*]

  Zhubla jsem a všechny moje podprdy jsou mi teď velký, takže já si ty další asi půjdu koupit do le chaton. Nevím, jakou mám velikost, ale určitě ne tu, co si kupuju. Peněz mi na tohle líto není.

  1. na komentář reaguje Anime Otaku — #13
  superkarma: 0 07.03.2011, 10:34:55
 20. [11] Sasa [*]

  Byla jsem, nakoupila jsem. Rozhodně ne za 3 500, ale obě stály něco málo přes 2000Kč a jsem spokojená maximálně, nedám na ně dopistit. Podotýkám, že je peru v pytlíku v pračce.....

  Normálně jsem si kupovala 75C, ona mi dala 75D a fakt je to lepší. Jak budu opět v Praze, zase jednu (???? Sml52) koupím

  superkarma: 0 07.03.2011, 10:25:02
 21. avatar
  [10] Tulinka [*]

  Vivian — #9 No právě.Co výrobce,to jiné značení Sml80 jednou mi sedí 80C podruhý 75D.

  Ikdyž věřím,že podle paní Konarovské bych měla 65H  Sml57Se mi nechce věřit,že má obvod 80.A slečna s Ačkama trojky Sml28

  superkarma: 0 07.03.2011, 10:12:10
 22. avatar
  [9] Vivian [*]

  Problém je, že v tom mají bordel výrobci a označují to různě, takže každá moje podprsenka má jiné značení, přestože jsou všechny rozměrově stejné. Jaký to má potom smysl? Sml80 Jak mám znát svoji velikost, když to může být céčko i déčko?

  1. na komentář reaguje Jitulinka — #10
  superkarma: 1 07.03.2011, 09:54:22
 23. [8] LeonaS [*]

  helča 65 — #4 s tím obvodem máte pravdu správně velké košíčky a obvod k nim jak na slonici.Když jsem jednou v obchodě žádala vel.80H,zeptala se mě paní jesli nejsem po plastice...................

  superkarma: 0 07.03.2011, 09:13:52
 24. avatar
  [7] oalison [*]

  Hih já jsem jednou v obchodě s prádlem zavolala ke kabince prodavačku, co si myslí o podprsence, kterou jsem si zkoušela a ona udělala pohoršený kukuč, že prý to musí být jak se cítím a hned zatáhla závěsSml52

  superkarma: 0 07.03.2011, 09:08:06
 25. [6] Anai [*]

  Krámek (myslím, že ten první, kde se rozhovor uskutečnil, tedy u Dívčí školy ve Vodičkově) mám asi 3 minuty, dokonce se znám dobře s jednou z prodavaček, občas se stam zastavím a paní Konarovskou už jsem tam taky zahlédla. Myslím, že sama neprodává, už jen na kameru Sml16. Když měli výprodej, ptala jsem se na ceny, 50% sleva a za 3 500, to fakt mít nemusím a hlavně, já si nevybrala. Mám to štěští, že mi padne skvěle třeba ta z tchiba a materiál mají dobrý, krajky rozhodně nemusím, protože pak abych ještě ráno řešila, zda budou či nebudou vidět pod topem - halenky a košile jako takové nenosím. Nicméně mám od nich ve slevě nádhernou šálu, z 50% vlna, moc se mi líbí Sml16

  1. na komentář reaguje Dana Svobodová — #15
  superkarma: 0 07.03.2011, 08:46:49
 26. [5] Dana Haklová [*]

  ifulinkaa — #2 Vzdálenost není podstatná. Za konzultaci to určitě stojí. A velikost? Má určitě všechny. Jezdí za ní i ženy z Moravy:-)

  superkarma: 0 07.03.2011, 08:40:31
 27. [4] helča 65 [*]

  Sml16 Mým snem je mít dost peněz na to, abych si mohla jednou u této paní koupit krásnou podprsenku a hlavně bych chtěla od ní poradit při výběru. Zatím se na mne v obchodech taky divně dívají, protože velikost G se dost těžko shání. A taky je mi divné, proč si někdo myslí, že při košíčcích G musím mít obvod nejméně 100 cm. Před mnoha lety jsem si jezdila kupovat podprsenky do bývalé NDR, tam jsem vždycky sehnala to, co jsem potřebovala. Dnes většinou nakupuji na internetu a mám svou značku, která mi sedí. Sml59

  1. na komentář reaguje LeonaS — #8
  superkarma: 0 07.03.2011, 07:53:23
 28. [3] LeonaS [*]

  Být takových paní víc,to by se to nakupovalo.Osobní zkušenost s obchody se spodním prádlem  nemám dobrou,většinou  za kasou stojí načesaná přemalovaná slečna a znuděně si čte časopis,kouše si nehty,nebo jen pípne brýden a víc si vás nevšimne.Nebo naopak je tam důchodkyně ,která sleduje každý váš pohyb,jako kdyby jste chtěla všechno ukrást.A rada?Žádná,nebo naučená odpověď-nemáme,nevedeme...a pak se na stránkách nejmenované firmy dozvíte,že vaši velikost mají a přímo v obchodě se dá objednat a pokud vám nebude sedět,zařadí ji do prodeje a vy si ji koupit nemusíte.Sml23

  A svoji správnou velikost jsem zjistila až přes internet

  superkarma: 0 07.03.2011, 07:49:14
 29. avatar
  [2] ifulinkaa [*]

  video znám a být obchdod blíž,jistě bych zašla nakoupit. takto se spokojím zase se svým úsudkem...

  1. na komentář reaguje Dana Svobodová — #5
  superkarma: 0 07.03.2011, 07:04:22
 30. [1] Anime Otaku [*]

  Tam bych se ráda zašla podívat, na moje poklady u nás v obchodech divně zírají a snaží se mi nacpat cosi o velikosti 95C, myslí, že přehnaný obvod asi vyváží nedostatečnost košíčků Sml80. Nakupuju přes internet a tam velikosti majíSml22

  superkarma: 0 07.03.2011, 06:58:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme