Jméno Heleny Bedrnové je vám jistě povědomé, ne-li známé. Pokud sledujete televizní pořad o proměnách image „Vypadáš skvěle“, musí vám být jasné, o kom bude řeč. Helena Bedrnová dělá v této show módní poradkyni a pod jejíma rukama se mění šedě oděné myšky ve šmrncovní a sebevědomé ženy.

Pochopitelně mě zajímalo, jak vypadá její móda v reálu, a tak jsem s radostí přijala pozvání na přehlídku její poslední kolekce. Konala se v zrcadlové diskotéce Bax-Bany na Vyšehradě a podpořena mnoha sponzory probíhala ve velkém stylu. Je vidět, že Helena Bedrnová je nejen šikovná návrhářka, ale nezapře v sobě i zdatnou obchodnici, která svou známou tvář z televizní obrazovky dokáže dobře zúročit. Ale o tom až někdy jindy, teď už se zaměříme na molo.

Pokud byste čekaly fantazijní úlety a divoké výstřelky, byly byste asi zklamané. Nebo právě naopak mile potěšené, protože móda Heleny Bedrnové je elegantní, ženská a hlavně nositelná.

První řada modelů by se dala shrnout pod název „variace na proužek“. Vertikální, horizontální, diagonální v barevných kombinacích bílá, černá s výrazným červeným akcentem v podobě ramínek, pásků a šerp.

V druhé řadě se objevily modely ze zajímavě upraveného materiálu, který mi připomínal někdejší "hitovku" kovodžínovinu. V tomto případě se ale jednalo o úplet v barvě zlatohnědé - tunikám a večerním šatům se nadala upřít jakási futuristická nálada.

Charakteristickým prvkem třetí řady byla barevná kombinace hnědé s černou a slovinově bílou s využitím transparentního šifonu. Mimochodem, model s černou, bíle vzorovanou sukní a šifonovou blúzou s prosvítajícími ňadry sklidil potlesk na otevřené scéně. Tato řada mi připadala nejelegantnější a francouzsky nejnoblesnější.


Následující kolekce byla nejcivilnější a kromě krátkých sáček stojí za zmínku svižné šifonové šatky ke kolenům, které by se daly nosit i jako koktejlky na letní párty.

Nemohla chybět aktuální kolekce v námořnickém stylu, s převládající sytě červenou, bílou a pochopitelně temně modrou. Kombinace, která nikdy nezklame a která zůstane vždy mladistvá a nadčasová.

Těmito slovy bych i stručně charakterizovala módu Heleny Bedrnové.

Její modely se budou líbit ženě, která má ráda eleganci okořeněnou špetkou decentního sex-appealu.

Posuďte samy, milé ženy-in.

Vybraly byste si?

Reklama