Vztahy

Hejbala se peřina


Hejbala se peřina?

Máme doma teprve čtyřměsíčního chlapečka, takže zatím o nějakém výroku potomka není řeči. I když po pravdě, už se na takovéto situace ohromně těším :-).

Ale v době, kdy ještě můj manžel nebyl mým manželem a chodili jsme spolu velmi krátce, jsme jednou spali u mých rodičů. V ten den u nás byli na návštěvě také příbuzní, a tak v mém pokoji jsem nespala jen já s Petrem, ale i moje tehdy šestiletá sestřenice. Protože jsme spolu byli opravdu velmi krátce, tak samozřejmě chuť na nějaké radovánky byla mnohem větší než možné riziko prozrazení. Vše proběhlo tak jak má a Kačenka se ani neprobudila.

Ovšem ráno hned probíhal dotaz jejího povedeného rodiče: "Tak co, Káčo, hlídalas pořádně? Nehejbela se tam peřina?" (Opravdu rádobyvtipné dotazy, které Vás můžou dostat do značných rozpaků, fakt miluju.) V tu chvíli jsem stála jako opařená a jen se zatajeným dechem jsem čekala, cože mohla ta holka vidět a slyšet, a co tedy může teď odpovědět. Bylo to opravdu krásné.

"Je to dobrý, spali vedle sebe, ne na sobě!" Takže jsem z toho nakonec vyvázla jako slušná holka :-)), i když podle toho, jak jsem se tvářila, asi všem dospělým opravdu muselo být jasno, jak to bylo. :-))

Januka

Milá Januko, tak ta otázka onoho povedeného rodiče by mě asi pěkně vytočila. Chlípník jeden! :o)))
Díky za Tvůj příběh a Vám ostatním připomínám dnešní téma - jak jsme byli načapáni. Pište mi na náš redakční e-mail sexuální trapásky tohoto druhu, ať si společně zpříjemníme to ošklivé úterý.

redakce@zena-in.cz

A nezapomeňte, že i dnes jsou ve hře dárečky.

1. Dárek dostane ta z Vás, jejíž příběh mě zaručeně nejvíc rozesměje.

2. Další dáreček poputuje k té čtenářce, která napíše smysluplný příspěvek pod Nionetin článek o Egyptě. Vyšel dneska a stojí opravdu za to. :o)))

3. A aby toho nebylo málo, odpoledne bude také soutěž - samozřejmě o dárečky.

Tak pište.... :o)))

   
16.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [2] kemy [*]

  tak yby mě to dostalo do rozpaků

  superkarma: 0 16.08.2005, 12:07:52
 2. avatar
  [1] fructia [*]

  To se stane, no jo, vždyť je to lidské, a někdy prostě děti musí jít stranou

  superkarma: 0 16.08.2005, 11:09:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme