Bulvár

Hegerová dostane k narozeninám koncert

Mimořádný dárek k 77. narozeninám ikony českého šansonu Hany Hegerové (22. 10.) připravuje režisér Fero Fenič. Pro zpěvačku připravuje slavnostní, téměř tříhodinový koncert v pražském Národním divadle.

Lze očekávat, že se z této akce stane ojedinělá společenská událost. Před sedmi lety v Národním divadle uspořádal Fenič podobný koncert ke zpěvaččiným sedmdesátinám. Vstupenky tehdy zmizely z pokladny divadla během dvou hodin. Ohlas mezi českým publikem byl tak mimořádný, že Národní divadlo muselo přidat další dva koncerty, které byly rovněž beznadějně vyprodány.
"Zbytek července a celý srpen budu mít pouze pracovní. Ve svém diáři mám na druhou polovinu léta velkými písmeny napsáno UČENÍ. Musím se totiž naučit velké množství nových písniček a je jich tolik, že ani nevím jejich přesný počet. Kromě toho připravuji koncert v Národním divadle k mým narozeninám a přistupuji k tomu velmi odpovědně. Chci, aby byli spokojeni všichni hosté, které jsem pozvala, a samozřejmě si velmi přeji, aby bylo spokojeno i moje publikum," prozradila Korzu Hana Hegerová."Musím se přiznat, že zrovna teď se na koncert příliš netěším. Spíš mám ze všeho nervy. Je to pro mě velká odpovědnost. Udělám ale všechno pro to, aby se koncert co nejlépe povedl," dodává Hegerová.

 

   
30.07.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. [2] Anai [*]

  algidda: bude mít hosty, jako je to na všech koncertech...hned bych šla!

  superkarma: 0 30.07.2008, 15:01:25
 2. avatar
  [1] algidda [*]

  Hanu mám ráda, ale tříhodinový koncert je moc.

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:58:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme