Bulvár

Hedy Lamarr si schovávala Hitlerův dárek


Hedy Lamarr si ponechala důkaz svých sexuálních schůzek s Hitlerem. Hvězda stříbrného plátna, která zemřela v roce 2000 ve věku 86 let, by si byla vzala své tajemství do hrobu, nebýt Hitlerova dárku v podobě pouzdra na cigarety.

Herečka, kdysi nazývaná nejkrásnější ženou světa, si najala svou přítelkyni, spisovatelku Devru Hill, aby jí v polovině 60. let pomohla sepsat její autobiografii. Od tohoto plánu upustila po svém zatčení za údajnou krádež v obchodě. Poté se přítelkyně nadobro rozešly.

Ale Devra si později vzpomněla na zlaté cigaretové pouzdro s diamantovou svastikou, které zahlédla na stole v hollywoodském domě Hedy. Nyní se rozhodla zveřejnit skutečnost o sexuálních schůzkách Hedy Lamarr s Hitlerem.

Bylo to pouzdro na cigarety, které jí Hitler daroval. Řekla jsem jí, že to musí mít velkou cenu. A ona se mi se svým tajemstvím svěřila. Když jsem trochu pátrala v historii, zjistila jsem, že se účastnila večírků, kde bavila Hitlera. Byla něco jako společnice."

Devra tvrdí, že o tajemství Hedy vědělo jen pár lidí. Nenáviděla svého prvního manžela, kvůli kterému utekla do Spojených států. A nenáviděla Hitlera. Byla prý ale donucena s ním udržovat vztah, protože její manžel na něm vydělával miliony dolarů," dodává spisovatelka.
   
25.08.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [3] kareta [*]

  http://www.blisty.cz/files/isarc/0001/20000121i.html

  chytrá dáma

  superkarma: 0 25.08.2008, 20:55:30
 2. avatar
  [2] Vivian [*]

  mamča123: vždyť ji nikdo nešpiní :))

  superkarma: 0 25.08.2008, 20:30:45
 3. [1] mamča123 [*]

  nechte už minulost spát proč špinit herce a pod ...nikdo neví jak to doopravdy bylo a co tyto lidi vedlo k tomuto jednání.člověk nikdy neví co by udělal aby hrůzy války přežil

  superkarma: 0 25.08.2008, 18:46:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme