Dnes se holení stalo společenskou povinností – a docela příjemnou, protože poskytuje sebedůvěru a příjemný pocit, který má každá žena, má-li pěkně upravené tělo. Tělo bez ochlupení je méně náchylné k přechovávání rozkladných bakterií, které vyvolávají nepříjemné pachy, například v podpaží.

 

Sametově hladká pokožka bez chloupků je nepochybně snem každé dívky. Je mnoho způsobů, jak chloupky odstraňovat. Některé metody odstraňují chloupky i s kořínky a jiné chloupek odstraní pouze u kořínku, na úrovni povrchu pokožky.

 

Metoda, která je stále nejoblíbenější, nejrychlejší a hlavně bezbolestná, je „mokré holení“.  Která mladá žena by nechtěla mít hladké a hedvábné nohy, pokud ráda nosí sukně, nebo neochlupené (a tedy bez tělesného pachu) podpažní jamky? K dosažení dobrých výsledků je důležité používat ty správné produkty. Základní zásadou je hledat produkty určené ženám: jednorázové holicí strojky nebo strojky s výměnnými holicími hlavicemi.

 

A jak na to?  Můžete se holit ve vaně nebo ve sprše a plně si tento příjemný rituál vychutnat!

 

Před holením

Alespoň pět minut relaxujte v příjemně teplé koupeli. Voda chloupky změkčí, a ty se pak odstraňují o 70 % snadněji, nemluvě o tom, že po dlouhém, perném dni je taková koupel velmi příjemná. Můžete si pustit svou oblíbenou hudbu nebo prostě relaxovat v tichu. Nezapomeňte vypnout zvonění mobilu a nenechte se ničím a nikým vyrušovat.

Když jemně nanášíte gel na oblast, kterou chcete oholit, mění se na příjemnou pěnovou vrstvu, po níž holicí strojek hladce klouže po kůži. Gel také napomůže tomu, aby vaše pokožka zůstala po holení saténově hladká, hebká a voňavá.

 

Při holení

Postupujte velmi jemně. Pokud použijete náš tip, vynikající holicí systém Gillette Venus Divine, pohyb břitů po kůži prakticky ani nepocítíte. Zaoblená výkyvná hlava má břity DLCTM Comfort Edge umístěné mezi dvěma měkkými ochrannými polštářky připomínající medovou plástev. Ty pokožku jemně napnou, čímž chloupky nadzvednou, takže oholení bude velmi hladké. Po holení zůstává kůže neuvěřitelně hladká a dlouho taková vydrží. Holicí strojek je vybaven třemi zvlhčujícími proužky, které obsahují aloe vera, rostlinné oleje, vitamin E a zvlhčovače. Lubrikační proužek nakonec vybledne, což je známkou toho, že se holicí hlavice musí vyměnit. V žádném případě byste neměla používat holicí strojek s opotřebovanou (tupou) holicí hlavicí. Gillette Venus Divine má skvěle tvarovanou safírovou rukojeť, která dokonale padne do ruky. Opora pro prst a zaoblený konec zajišťují snadnou ovladatelnost. Holicí strojek Gillette Venus Divine vypadá prostě skvěle, podává vynikající výkon a navíc jej můžete umístit ve sprše nebo nad vanu, takže při koupeli nebo sprchování stačí jen sáhnout a můžete se začít holit.

 

Po holení

Ošetřete své krásně oholené, hladké nohy tělovým mlékem nebo olejem, abyste dosáhla nejvyššího pocitu hladkosti a zvlhčila pokožku nohou.

 

Pokud se někdy potřebujete rychle oholit nebo nechcete používat systém s výměnnými hlavicemi a raději byste měla pokaždé nový holicí strojek, můžete používat strojky na jedno použití. Jsou vždy k dispozici a prodávají se ve větších baleních, takže budete mít vždy dostatečnou zásobu. Tyto holicí pomůcky nejsou drahé, takže rozhodně s kapesným vyjdete. Konec konců, co by dívka neudělala, aby se skvěle cítila ve svém těle!

 

Pro sametově hladkou pokožku

Holicí strojek Gillette Venus Divine – tento strojek je navržený speciálně pro potřeby dámského holení – dokonale padne do ruky a jemně se přizpůsobuje křivkám ženského těla. Chceme-li dosáhnout dokonalého oholení mokrou cestou a sametově hladké pokožky, je nepostradatelný kvalitní gel na holení.

 

Nechte se hýčkat vůní oceánu

Gillette Satin Care nabízí širokou škálu variant: gely pro citlivou pokožku s uklidňujícím či regeneračním účinkem nebo gely, jejichž vůně vám přinese příjemný pocit uvolnění a osvěžení. S modrým holicím gelem Gillette Satin Care Oceania s podmanivou vůní čerstvého, exotického oceánského vánku budou vaše nohy hebké a hedvábně hladké.

 

Holicí strojek Venus Divine je vybaven řadou inovativních prvků, díky kterým ženy dosáhnou toho nejhladšího oholení.

 

Myslíme na vaše pohodlí  nové břity a zvlhčující proužky

Břity Comfort Coated™ holí hladčeji a jemněji i na citlivých místech, jako je oblast bikin, podpaží či okolí kotníku. Unikátní zaoblená výkyvná hlava Venus Divine obsahuje také tři zvlhčující proužky Intensive Moisture™, které jsou obohaceny o přírodní aloe a rostlinné oleje. Dalším významným prvkem jsou vylepšené ochranné polštářky vyhlazující pleť, které pokožku jemně napínají tak, že se chloupky nadzvednou, a oholení je ještě snazší a hladší.  Rukojeť holicího strojku byla zdokonalena, aby se strojek dal lépe a pohodlněji ovládat.

 

Dokonalé pouzdro na stěnu sprchy

Díky pouzdru, upevnitelnému na stěnu např. sprchy, je výměna holicí hlavice ve sprše nebo ve vaně snadná. Náhradní hlavice ShowerSafe jsou baleny jednotlivě ve vodotěsném obalu, takže po vyjmutí jsou břity čisté a suché. 

Holicí strojek Gillette Venus Divine je nádherně safírově modrý, opalizující, s perleťovým nádechem.

Reklama