Zdravím redakci i všechny ženy-in nad dnešním (kapku intimnějším) tématem…

Zásadně bych nekupovala zajíce v pytli aneb před svatbou je třeba stáhnout kalhoty.

V podstatě jsem cynik, takže nijak netrvám na první puse po romantickém rande, po nějaké době nějakých těch techtlích a teprve pak po delším čekání a velkém odhodlání i mechtlích. Pokud se tento „vývoj“ vztahu dodrží, nemám s tím problém, stejně jako nemám problém otestovat dotyčného ve všech směrech hned, alespoň člověk ví, do čeho leze, že. Dokonce jsem nedávno četla, že bližší ohledání těla hned na prvním rande může být pro budoucí vztah prospěšné (pokud jsou i ráno sympatie vzájemné a rádi bychom to zopákli) a také znám jeden pár, který tímto způsobem začal a jsou spolu už šest let (teď už i se svatbou a mimi).

Mé navazování kontaktů s osobami opačného pohlaví, kdy význam slova „platonický“ už dávno nikdo neznal, byl různý. Jak už jsem řekla, jsem cynik, takže žádné valení šroubů do hlavy mě ke strávení noci v jeho posteli nepřiměje – prostě buď chci nebo ne.

Ve většině případů se původní večírek či jiná akce zvrtla nakonec v „rande“, i když na plánu to nebylo. Pokud se z toho něco vyvinulo i na později a přišlo i rande druhé či třetí, „to ostatní“ jsme nechávali až na jindy, ovšem cavyků jsem kolem toho nikdy moc nenadělala, proč taky.

Pouze jednou jedinkrát jsem se ráno po firemním večírku probudila vedle kolegy, navíc bez bolehlavu a plně si vědoma předchozích událostí. Možná to bylo kapku zbrklé a neuvážené, ale ani jeden z nás toho určitě nelitoval a na několik měsíců tímto začalo něco, co bylo docela fajn.

Ovšem tohle už je pár let za mnou, respektive tyhle „radovánky“ byly uťaty prvním rande s mým mužem. Od té doby jsem jiné neměla. Náš vztah začal (a taky pokračuje) krásně - kroužil kolem mě už nějakou dobu a teprve po měsících jsem mu dala šanci a nechala se ukecat k rande. Na prvním rande první pusa, pak další a další schůzka a také další a další „postup ve vztahu“. Byl to jediný chlap, se kterým se náš vztah (ve všech směrech) vyvíjel přesně tak, jako to psali za mým mladých (no, spíš mladších :-)…) let v Bravíčku :-)))))))

Už několik let končí každý můj den ve stejné posteli s ním a každé ráno se probouzím jen a pouze vedle něj, dívám se, jak spí, a vím, že žádnému jinému probuzení po předchozím „skoku“ do postele se to nevyrovná. A taky doufám, že jinak to už nikdy nebude…

Heather

Text nebyl redakcí upraven.

Jéé teď jsem trochu změkla :) Přeju vám to!

Téma na dnešek zní: Jak rychle skočíte chlapovi do postele? Nechala byste se zlákat k němu domů hned na prvním rande, nebo o vás musí muž dlouho usilovat?Za jak dlouho mu podlehnete? A za jak dlouho jste podlehla svému příteli, manželovi, milenci?

Pište nám své názory, příběhy a zkušenosti na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama