Bulvár

Heather: Škola a voda

Přeji hezké dopoledne, zaujalo mě zítřejší téma snů a jejich výkladů. Nevěřím např. na předpovídání budoucnosti tímto stylem, ovšem je mi jasné, že sny vypovídají o tom, co je v nás.

Normálně se mi sny neopakují, až na dva, které občas (cca jednou za měsíc až za dva) přijdou… Postavy a okolnosti v nich vystupující se různí, téma je ale pořád stejné.

Takže:

 1.    sen: mám jít do školy a i když bych tam ráda šla, nejdu, protože mám strach ze zkoušení a známkování. Vím, že jsem tam už dlouhou dobu nebyla, takže jsem určitě ve zkoušení na řadě, ovšem vyučovací hodiny vynechám i tentokrát, protože vzhledem k mé absenci nemám ani žádné zápisky, ze kterých bych se mohla na zkoušení připravit. Jsem sice ve škole, ale na hodiny nejdu a snažím se z nich vykroutit všelijakými výmluvami. Učitelé jsou skutečně ti, co mě ve skutečnosti učívali, další lidi se mění, prostředí je školní, ale také se různí…

 Jen dodávám, že školu jsem skončila před 10 lety a i když jsem nebyla zrovna vzorný šprt, nikdy jsem se z vyučování neulívala, nebývala jsem nemocná, absence jsem neměla téměř žádné…

 2.    sen: prostředí bývá různé, lidi kolem i další děj také… Je tam ale vždy stejný problém – tsunami nebo alespoň velké mořské vlny. Ženou se na nás, utíkáme, popř. se zapřeme a odoláváme vlnám. Valí se na nás z moře a my se snažíme to ustát, popř. já se snažím chránit moje blízké, pokud ve snu vystupují.

 Nemám tušení, o čem sny můžou vypovídat a proč se opakují zrovna tato dvě témata… Kdyby se našlo alespoň malé vysvětlení, byla bych ráda :-)

 Díky, Míšo, mějte se.
Heather

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


 Ahoj. Ten první sen.

Možná by nebylo špatné vypozorovat, jestli se Ti sen neopakuje náhodou právě ve chvíli, kdy stojíš v reálu před nějakým „kostlivcem“, který nás čas od času dožene. Strach z nějakého testu (a nemusí být školní) je totiž skutečný. Výmluvy mohou vypovídat o odkládání řešení některých věcí, o kterých si myslíš, že ještě nemáš dost informací, abys rozhodla. Je to obava ze zodpovědnosti a následků nějakého konání. Škola tam je jen zastupující model vlastního života, či té situace. Podvědomí Ti tam prostě strčí něco, co znáš.

Voda moře rozbouřené vlny. Voda je pokaždé o citové stránce toho, kdo sní. Kvalita vody, nebo její povaha je o momentálním stavu citů, který vyhodnotí Tvoje podvědomí. Návaly vody, záplavy a podobně pak bývají symbolem momentálně těžko zvládaných citů vůči komukoli. Fakt, že chráníš své blízké – logicky Tvoje city, a to, jak s nimi naložíš, budou mít v reálu dopad na všechny, kteří s Tebou žijí. Proto se je snažíš chránit.

Přeji krásný den. Míša

Dnes si na redakce@zena-in můžete napsat o vysvětlení svého snu.

   
23.04.2010 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [5] majiinka [*]

  Hlasujte prosím pro naše nejkrásnější tablo..

  OA

  Most - 4.E!! Předem děkuji:))http://mostecky.denik.cz/zpravy_region/soutez-jedenact-tisic-za-nejlepsi-tablo20100406.html

  superkarma: -5 23.04.2010, 22:02:32
 2. [4] Sekyrová [*]

  átéčko — #3 Tyhle školní sny mám taky a často. Hodně se mi zdá o lidech ze školy. Že zdrhám, nechodím do školy a před maturitou vůbec nic neumím. Tohle by na mě dost sedělo. Dnešní téma mi hodně pomohlo.

  superkarma: 0 23.04.2010, 17:57:25
 3. avatar
  [3] átéčko [*]

  Sny o škole prý vypovídají o tom, že naše podvědomí má pocit, že máme na víc, že jsme měli více studovat.

  1. na komentář reaguje Sekyrová — #4
  superkarma: 0 23.04.2010, 11:02:17
 4. avatar
  [2] mare81 [*]

  no vidis, ted jsem si uvedomila, ze mne se taky obcas zdava, ze jsem zase na gymplu, prisla jsem do skoly a mam psat nejaky pololetni test z matematiky... ale problem je v tom, ze jsem celeho pul roku ve skole vubec nebyla:)  pripadne, ze jen tak pred koncem skolniho roku poprve prijdu do skoly a cekam, co se z toho vyvine, kdyz me nemaji podle ceho oznamkovatSml30 a zacalo se mi to zdat teprv pred par roky. dokud jsem byla na stredni skole, nic takoveho se mi nezdavalo. ani pote co jsem odmaturovala, ani kdyz jsem byla na vysce, proste az poslednich par let...

  superkarma: 0 23.04.2010, 10:16:16
 5. avatar
  [1] kozicka [*]

  Mně se často zdá, že mám jít na statnice, ale nemám napsanou diplomku. A neznám dokonce ani téma té diplomky.

  superkarma: 0 23.04.2010, 08:57:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme