Ať to nezakřikneme, ale pro čtenářku Hether byly tyto prázdniny určitě nej nej – plné báječných zážitků a „novinek“. Více již v jejím příspěvku.

Jaké byly moje prázdniny? Ježíííš...to je trochu složitá otázka... Ne proto, že je těžké zhodnotit, jestli byly dobré nebo špatné. Letošní prázdniny vidím zcela pozitivně a byly skvělé. Problém je trošku v tom, že toho bylo tolik, že mám trochu problém urovnat si vzpomínky na ně a chronologii událostí :)

Takže zkusíme to od začátku. Prázdniny začaly příjemným prodlouženým víkendem, který jsme sice trávili doma, ale bylo nám fajn. Vzhledem k neustálým opravám kolem domečku (naštěstí už skutečně jen kolem, vevnitř vše hotovo, uff...) jsme většinu dní strávili na ulici a montovali plotovky. Bývalí majitelé domu se nijak nezabývali tím, že původní plot měl asi sto let a spadnul před padesáti lety. Z díla jsme měli radost, zvláště proto, že i všichni sousedé si (doufám, že v žertu) objednávali naši práci a chválili a chválili. Při vší skromnosti – náš plot je skutečně nejhezčí v ulici (co na tom, že s domkem bez fasády, je to už horší J).

Nástup do práce po tomto volnu nezačal dobře, ležela jsem na klávesnici a myslela, že asi dokonám svoji životní cestu. Možná to bylo počasím, špatným tlakem, únavou nebo...a ejhle, o dva dny později mi to nedalo, zašla jsem do lékárny a doma provedla hokus pokus jehož výsledkem byly dvě čárky na proužku papírku! Radost veliká, ale zatím to zůstalo tajemstvím jen mezi mnou a drahou polovicí...

Koncem července jsem v horkých dnech házela roztoužené pohledy po zapovězeném cintronovém pivu a přitom balila na dovolenou. Stokrát zkontrolovat všechny jízdenky, letenky, rezervace, občanky a může se jet směr letiště, odkud hurá do Paříže! Noci strávené v příjemném hotýlku, dny ve městě pod Ajfelovkou, v Louvru nebo Versailles. Přípravu na cestu jsem nepodcenila a vyplatilo se – vyšlo vše, co jsme chtěli. O to hezčí bylo, že jsme měli v plánu vyrazit jen dva a nakonec jsme letěli ve třech (i když ten třetí je ještě pidi a z výletu si nebude pamatovat nic :).

Pár dní doma věnoval manžel pokládání dlažby na dvoře, já občas vyběhnu na zahradu a jinak každodenní rutina do práce/z práce, kde mi největší fušku dává maskování stále více se nafukujícího bříška. Ještě je brzo na to, abych to vypustila do éteru :)

Polovinu srpna nám zpestřila bráchova svatba, která ač byla malá, o to byla veselejší a zábavnější. Krásná nevěsta i ženich, skvělá svíčková a ještě lepší cukroví! Jen tanec jsem omezila na minimum – k tomu, abych se začala svíjet na parketu bych potřebovala dva tři panáčky něčeho ostřejšího, což je pro mě momentálně tabu...

A následuje prodloužený víkend s rodiči a bráchou s novomanželkou, který každoročně trávíme spolu v nějakém wellness hotelu. Krásné prostředí a vyhřívaný bazén jsou ideální kombinací pro relax, který nám nakonec zpestří ještě přítomnost několika slavných spolubydlících, kteří vystupují na blízké akci, v čele s Rišou Müllerem.

Od nedělního večera jsme už zase doma a užíváme si vlastního klidu. Dnes ráno jsem si uvědomila (a nechápala), co že se to stalo, že najednou zase chodím do práce potmě... Léto pomalu ustupuje a já si říkám, že bylo skutečně fajn. A taky si občas troufnu představit si, jaké to asi bude příští rok, jestli všechno klapne... Doufám, že místo dovolené v zahraničí bude nejspíš dovolená rodičovská, ale o to bude lepší :)

Vaše Heather

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________________

Věřte, že to klapne. Je to posvěcené nádherným pobytem v Paříži, městě šťastných a zamilovaných. A navíc je z vašeho příspěvku cítit obrovské množství radostné a pozitivní energie.
Ale nechci to zakřiknout, a tak jen nesměle a potichounku … gratuluji :)
Saša

Téma dnešního dne: Co úžasného a krásného jste letos o prázdninách zažily?

  • Zavzpomínejte na letošní prázdniny
  • ať už atypické, exotické, neobvyklé, anebo třeba jen zdánlivě „obyčejné“
  • Na co budete po celou zimu a možná i déle vzpomínat?
  • Vydařily se vám letošní prázdniny podle vašich představ?
  • Strávily jste je s těmi, se kterými jste chtěly?
  • Popište historky z dalekých zemí i z domácích zahrádek
  • Těším se na vaše příspěvky, samozřejmě včetně fotografií :)

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek:
Knihu z nakladatelství Knižní klub, s příznačným poprázdninovým názvem: Hymna zármutku
Ale aby nebyla výhra jen o zármutku, rozveselí ji poslech lidových písniček na CD Štefana Příkazského, známého jako Amerikána z Podluží.

kniha

Reklama