Vztahy

Heather: Čekala jsem romantiku, bylo vyšetření mandlí

Ač to zní paradoxně, první pusa není nikdy jedna. Je první pusa ve školce, v pubertě „na zkoušku", z lásky atd. atd. atd.

Matně si pamatuju, že ta úplně první padla zaručeně ve školce. Bohužel už ale nevím kde, ani s kým, ani jaký jsem z toho měla pocit. Když se mě zvědaví dospělí ptali, jestli se mi ve školce líbí nějaký kluk, odvětila jsem, že ano, a začala vyjmenovávat: Lukáš, Zdenek, David... No, troškař jsem nebyla nikdy, takže není divu, že i v první „pusové" zkušenosti mám kapku chaos :-)

Další pusa byla na táboře, kde jsme jako puboši hrávali tajně po nocích flašku. Nebylo to zamilované, ani to nebylo někde tajně v soukromí. Každý to zná - bylo to něco nového, s čím jsme ještě neměli moc zkušeností, a to se přece zkoušet musí! Najednou jsme dělali něco „dospěláckého" :-) To byla první pusa, kterou jsem já sama dokázala už nějak vstřebat a skutečně ochutnat jaké to je.

Pak mi bylo patnáct a já se (opět) na táboře šíleně zabouchla. Já byla zamilovaná až po uši, on taky, oba jsme o sobě věděli. Jenže mé zkušenosti s klukama byly mizivé a tím pádem moje sebevědomí bylo na nule a u něj to bylo podobné. Za celou dobu jsme si to nedokázali přiznat a dělali jsme jakoby nic, i když jsme ze sebe byli paf. Když tábor končil a odjíždělo se domů, nevím, co se stalo, ale najednou jsem si řekla, že už nemůžu nic zkazit, šla jsem za ním a rozloučila se tím, že jsem mu vlepila pusu. Ani nevím, jestli jsem byla překvapenější já nebo on :-) Dnes bych byla schopná ho sklátit takovým způsobem, že by na to chlapec do smrti nezapomněl...ale kde se to vzalo ve mně tehdy, v té zakřiknuté, stydlivé holce, nevím :-) No a tohle byla ta první pusa z lásky :-)

Dál přišel první francouzák s klukem, se kterým jsem „omylem" chodila. Já, tehdy ještě naivka, čekala romantiku a přišlo vyšetření mandlí, které na mě tedy zrovna dvakrát nezapůsobilo... Co už...

A pak přišla ta nejhezčí pusa. Můj (teď už) manžel kroužil kolem mě několik týdnů, než mě dostal na první rande. Strávili jsme ho v kině a následně ve vinárně. A když jsem při odchodu na něj čekala, než zaplatí u baru, najednou se za mnou objevil, otočil mě k sobě a než jsem se stihla vůbec nadechnout, vášnivě mě políbil. Prý to už nemohl vydržet :-) Tohle byla první pusa s chlapem, který doufám bude v mém životě poslední :-)

Vaše Heather

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


 

Goldwell

Jsem se zase dobře pobavila!!! ... „Dnes bych byla schopná ho sklátit takovým způsobem, že by na to chlapec do smrti nezapomněl...“ :):):)

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

   
14.04.2010 - Ona s ním - autor: Linda Wimmerová

Komentáře:

 1. [4] Linda Wimmerová [*]

  TerBuc — #2 To je roztomilý!!!Sml59

  superkarma: 0 14.04.2010, 13:17:40
 2. avatar
  [3] marry.lu [*]

  kráááásnýýýý Sml59

  superkarma: 0 14.04.2010, 12:55:11
 3. [2] TerBuc [*]

  Ja si matne vzpominam,ze kdyz jsem dostala prvni pusu ve skolce na tvar ,tak jsem mela silenej strach, ze to mamka na me pozna,az pro me prijde Sml52

  1. na komentář reaguje Linda Wimmerová — #4
  superkarma: 1 14.04.2010, 12:09:19
 4. avatar
  [1] Eliana [*]

  U mě byla první pusa opravdu ta úplně první s klukem, ve školce za sociku se nelíbalo, nebo alespoň já, na prvním stupni jsem od zamilovaného spolužáka dostala škrabku na brambory, ale pusa nebyla...až ta ve 13-ti :-) (skoro 14-ti)

  superkarma: 0 14.04.2010, 11:48:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme